Home Altcoin 2019 Ripple XRP fiyat tahminleri

2019 Ripple XRP fiyat tahminleri

2019 Ripple XRP fiyat tahminleri

0

Uzmanların 2019 Ripple XRP fiyat tahmini nasıl? 2019’un kripto para birimlerinin ve blockchain teknolojisinin yaygın bir şekilde benimsendiği bir yıl olacağı düşünülüyor. XRP, 2019’da gerçekleşmesi beklenen bu boğa koşusuna öncülük edebilir mi? Ripple ve XRP’yi 2019’da neler bekliyor? 

Uzmanların 2019 Ripple XRP fiyat tahmini nasıl?

Birçok kripto uzmanı, 2018’in kripto piyasasına katkı sağlayacak yenilikçi bir yaklaşıma sahip olmayan paraların piyasadan silindiği bir yıl olduğunu söylüyor. Ve 2018’de gerçekleşen fiyat düzeltmesinin 2017’deki yüksek fiyatlardan sonra gerekli olduğunu düşünüyor. Peki uzmanların 2019 Ripple XRP fiyat tahminleri nasıl?

Ripple ve XRP’de yükseliş bekleniyor!

Eski bir bankacı olan politikacı Takeshi Fujimaki, Ripple ve XRP’nin geleceğinin parlak olduğunu düşünen isimlerden sadece biri. Fujimaki Tweeter’da paylaştığı bir gönderisinde Ripple’in teknolojisine benzer teknolojiye sahip olan kripto paraların özellikle banka hesabı olmayan insanların çok olduğu gelişmekte olan ülkeler için gerçekten faydalı olabileceğini söylüyor.

(bknz:İşte IcoRating’e göre en güvenli kripto para borsaları…)

SBI Virtual Currencies CEO’su Yoshitaka Kitao da XRP’nin yükseleceğine inananlardan biri. Kitao, XRP’nin 10 $’a ulaşacağını öngörüyor. Olumlu taminleriyle XRP’ye momentum kazandırabilen bir başka isim de Ripple CEO’su Brad Garlinghouse. Ünlü CEO, 2019’da çok sayıda bankanın Ripple’in çözümlerini kullanacağı konusunda oldukça emin. Şu anda sınır ötesi işlemlerde anında likidite sağlamak için XRP’yi kullanan tek Ripple ürünü xRapid’dir. XRapid ne kadar fazla kullanılırsa XRP’nin toplam arzı da artacaktır. Bu da XRP fiyatında ciddi bir yükseliş sağlayacaktır.

İlginç 2019 Ripple XRP fiyat tahminleri

XRP’nin fiyatıyla ilgili olarak Smartethereum tarafından yapılan son tahminler oldukça dikkat çekici. Haberde bazı analistlerin, XRP’nin yıl sonuna kadar 10 $ ila 15 $ arasında bir fiyat öngördüğünden bahsediliyor. Hatta bazı uzmanlar, XRP’nin birkaç yıl içinde 1000 dolar’a kadar yükselebileceğini söylüyor.

XRP tahmin edilen fiyatlara ulaşabilir mi bilemiyoruz ama Ortadoğunun en büyük bankaları ile anlaşmalar imzalayan Ripple Labs özellikle Ortadoğu havale piyasasında şu anda çok önemli bir yere sahip. Ayrıca Bitrue gibi bazı borsaların XRP’yi baz para olarak eklemesi de umut verici gelişmeler olarak görülüyor.

Bu arada, XRP ile ilgili bir diğer güzel haberde Nasdaq destekli yeni bir borsa olan DX.Exchange’den geldi. XRP işlemlerinin de gerçekleştiği Borsa’da Apple, Facebook, Tesla gibi popüler NASDAQ hisse senetleri alım satımı yapılmaya başlandı. 

Kaynak

Ayrıca bknz:

2019’da Zcash yatırımı yapmalı mıyım?

Ripple XRP’nin gerçek değeri ne kadar? Coinmarketcap XRP’nin piyasa değerini yanlış mı hesaplıyor?

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave