Home Bitcoin Bitcoin alım fırsatı kaçıyor mu?

Bitcoin alım fırsatı kaçıyor mu?

Bitcoin alım fırsatı kaçıyor mu?

0
“sportsbet”

Bitcoin alım fırsatı kaçıyor mu? İnsanlar kendine bu soruyu soruyorlar. Çünkü Bitcoin 3000 dolar seviyelerine düştükten sonra, yaklaşık %7’lik bir artışla tekrardan 3400 dolar seviyelerine çıktı. Peki bundan sonraki hareket ne olacak?


Bitcoin alım fırsatı kaçıyor mu? Bitcoin bu seviyeden alınır mı?

Bitcoin geçen sene bugün, tam tamına 16.600 dolardan listeleniyordu. Bu yüzden insanlar, Bitcoin’deki olası bir yükseliş trendini kaçırmak istemiyorlar. Her ne kadar şuan ayı piyasasında olsak da, Bitcoin’de yukarı yönlü gerçekleşen en ufak bir hareketlenme de insanlar teyakkuza geçiyorlar.

Bitcoin alım fırsatı

Collin Crypto tarafından hazırlanan rapora göre, Bitcoin kısa vadeli emirleri tarihin en yüksek seviyesine ulaştı. Yani şuan Bitcoin için verilmiş o kadar al sat emri var ki, kripto para piyasaları böyle bir durumla daha önce hiç karşılaşmadı.

Hal böyle olunca da Bitcoin’in yönünü tayin etmek çok zor hale geliyor. Ancak Bitcoin için net olarak şunu söyleyebiliriz. Eğer Bitcoin market hacmini arttıramaz ise, yakın bir zamanda bir büyük düzeltme hareketi daha görebilir.

Diğer taraftan Bitcoin fiyatlarında yukarı doğru bir kırılma olması durumunda, tarihin en yüksek short emirleri yüzünden Bitcoin fiyatının bir anda fırladığını görebiliriz. Bu durumda da tekrar şuan ki seviyelere gelmemiz uzun bir zaman alabilir. Belki de hiç gelemeyiz kim bilir.

Gerçekten şuan Bitcoin hakkında net bir şey söylemek çok zor. Bitcoin, genelde sanılanın aksine yapmakla ün salmış bir kariyere sahip. Şuan da piyasaların beklentisi Bitcoin’in daha da aşağı düşmesi yönünde. Acaba Bitcoin tekrardan sanılanın aksini yaparak yukarı yönlü harekete başlayıp, insanları şaşırtmayı başarabilecek mi? Bunu hep beraber göreceğiz.

İlgileneceğinizi düşündüğümüz diğer haberler

SEC yetkilisi açıkladı, Bitcoin ETF yarında onaylanabilir, 20 yıl sonra da…. Tıklayınız.

Mark Kaizer Bitcoin’in 100 bin doları göreceği konusunda ısrar ediyor. Tıklayınız

Yıllara göre Bitcoin teknik analizi ve olası senaryolar için tıklayınız.

Mark Yusko: Bitcoin yakın gelecekte doların yerini alacak!!! Tıklayınız.

Eskimiş bilgisayarlarınız sizi kripto zengini yapabilir. Nasıl mı? Tıklayınız.

Krala yol açın, Nasdaq Bitcoin vadeli işlemleri başlatıyor. Öğrenmek için tıklayınız.

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0