Home Altcoin Justin Sun’ın yeni adımı ETH ve EOS’u kızdıracak!

Justin Sun’ın yeni adımı ETH ve EOS’u kızdıracak!

Justin Sun’ın yeni adımı ETH ve EOS’u kızdıracak!

brave
0

Justin Sun’ın yeni adımı savaş tamtamlarının çalmasına neden olacak derecede tahrik edici. TRON kurucusu Ethereum ve EOS’un çökmesi durumunda bu projelerde çalışan geliştiricileri kurtarmak için bir fon kuracak.


Justin Sun’ın yeni adımı

Justin Sun kurduğu yeni fon ile Ethereum ve EOS ağında merkeziyetsiz uygulamalarını çalıştıran geliştiricilerin uygulamalarını TRON altyapısına taşımaları için desteklemeyi planlıyor.

Bu hamle Sun’ın geliştiricileri TRON’a çekmek için yaptığı sert hamlelerden sadece bir tanesi. Sun bu tip agresif ve tahrik edici hamleler yapmaktan çekinmeyen bir duruş gösteriyor. Aslında bu her ne kadar agresif olsa da şu ana kadar oldukça etkili ve başarılı oldu.

Geçen ay Sun yaptığı açıklama ile Ethereum geliştiricilerinin TRON blockchain altyapısına geçmeleri için 4 neden saydı. Bunlardan biri olarak geliştiricilerin TRON merkeziyetsiz borsasında tokenlarını listeleyerek %100 likidite ile token değerlerini arttırabileceklerini söylemesi oldu.

Bunun dışında Sun;

  1. 0 işlem ücreti ve gas masrafı yok
  2. 0 taşıma masrafı ile Ethereum ile tam uyumlu
  3. Saniyede 2000 işlem ile Ethereum’un çok üstünde ölçek
  4. Tron dex (merkeziyetsiz borsa) listelemesi ile %100 likidite ve token değer artışı

Bu son teklifi ile Sun twitter’da ortalığı karıştırdı. Ne kadar geliştirici bununla ikna oldu bilinmez. Fakat gerekçelerinin geliştiriciler için anlamlı olduğu açık. Hele de henüz tam olarak oturmamız bir EOS yönetimi ve Ethereum’un yaşadığı değer kaybı ve ölçeklenme sorunları düşünüldüğünde.

Kripto para sektörünün iyi tanına figürlerinden biri olan @cryptomessiah Sun’ın bu twitine TRON’un grafiği ile cevap verdi. Cevabı ile senin projenin onlardan farkı yok demeye getirdi.

https://twitter.com/CryptoMessiah/status/1070943120068657153

”Bir başka kullanıcı da buna batan bir gemiden diğer batan bir gemiye haa. Tamam geliyorum…” şeklinde alaycı bir üslupla cevap verdi.

Bir başka önemli figür olan @etheruemjesus da TRON fonunun 2019’da batacağını belirten bir gif ile cevap verdi.

Bazıları ise Sun’ın bu girişimlerini ve cesaretini takdir  edici açıklamalarda bulundu.

Fakat burada asıl soru şu; gerçekten de bugünlerde kripto para sektöründe ihtiyacımız olan şey yeni bir kavga mı?
Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave