Home Altcoin Ripple baz para olmaya adım adım yaklaşıyor

Ripple baz para olmaya adım adım yaklaşıyor

Ripple baz para olmaya adım adım yaklaşıyor

brave
0

Ripple baz para olma yolunda ilerliyor. Uluslararası bir kripto borsası daha XRP’nin platformunda listelendiğini duyurdu.

Ripple baz para olma yolunda ilerliyor

Singapur merkezli bir kripto para borsası olan KuCoin, Pazartesi günü (3 Kasım) yaptığı açıklamada, Ripple’ın XRP’sinin, en önemli Altcoin ticaret platformlarından biri olan kendi borsasında listelendiğini duyurdu.

XRP (XRP) artık KuCoin’de

Kullanıcılar için, 3 Aralık’tan 10 Aralığa kadar Ripple baz para çiftlerinin (XRP / BTC, XRP / USDT, XRP / ETH, XRP / PAX, XRP / TUSD, XRP / USDC, XRP / KCS ve XRP / NEO) işlem ücretlerinde % 99 indirim uygulanacaktır.

Açıklamaya göre, KuCoin platformuna eklenen Ripple baz para çiftleri şunlardır:

XRP / BTC, XRP / USDT, XRP / ETH, XRP / PAX, XRP / TUSD, XRP / USDC, XRP / KCS ve XRP / NEO

Listelemeyi kutlamak adına, KuCoin 3 Aralıktan 10 Aralık’a kadar Ripple baz para çiftleri için tüm işlem ücretlerinde % 99 indirim sunuyor. Bu listeleme adımı, KuCoin borsa platformunun daha fazla tanınmasını sağlayacaktır.

(bknz:2019 da hangi kripto paralara yatırım yapılmalı, Ripple banko)

Geçtiğimiz ay, KuCoin, platformunda kripto para ve kalitelerin kalitesini artırmak adına 6 Altcoin’i listesinden çıkarmıştı. Bu duyuru, şirketin IDG Capital, Matrix Partners ve Neo Global Capital’den 20 milyon dolarlık bir A Serisi fon desteğini aldıktan kısa bir süre sonra gelmişti. KuCoin, bu fon desteği ile şu anda platformuna kayıtlı 5 milyon kullanıcı olduğunu açıkladı. Aynı zamanda borsa bu fon ile 2.0 Platformu’nu 2019’da başlatmayı ve blockchain sektöründe küresel bir marka olmayı hedefliyor.

XRP yazının yayınlandığı sırada % 1,00 düşüşle 0.356906 $ seviyesinde işlem görmektedir. İkinci büyük kripto para biriminin piyasa değeri ise 14.39 milyar dolardır. Piyasadaki son düşüşlerden en az etkilenen kripto para olan XRP, Ethereum’u ikincilik koltuğundan ederek piyasadaki en büyük Altcoin oldu. KuCoin’de listelenmenin ardından XRP’nin ikincilik koltuğunu daha da sağlamlaştırması bekleniyor.

Kaynak

Ayrıca bknz:

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave