Home Altcoin Özel uçağını bu iki kripto paraya yatırım yapmak için satıyor!

Özel uçağını bu iki kripto paraya yatırım yapmak için satıyor!

Özel uçağını bu iki kripto paraya yatırım yapmak için satıyor!

0
“sportsbet”

 Özel bir uçak BNB ve ARN token karşılığı satılık. Kimliği gizli bir iş adamı özel uçağını bu iki kripto paraya yatırım yapmak için satıyor!


Kripto paraya yatırım yapmak için uçağını satmak

  • Aeron, kripto para karşılığında uçak satmayı teklif ediyor.
  • Uçak,  268,000 Euro, 31,603 BNB ya da 446,666 ARN coin karşılığı satılacak.
  • Bu, BNB için önemli bir adım, kripto para birimleri için de öyle ve bununla birlikte BNB’nin toplumsal kabulu için büyük bir adım niteliğinde

Kripto para birimi son yıllarda uzun yol kat etti. Sektörün taraftarları ve topluluk üyeleri kriptonun daha geniş kitleler tarafından benimsenmesi için sıkı çalışıyor. Bu konuda çabalar kendini gösterdi.  Kripto paralar henüz günlük hayatımızda yeterince kendini hissettirmese de bir çok çevrimiçi mağaza kripto ödemeleri kabul etmiş durumda.

Aeron ile ilgili bir girişim olan Pilot Shop adındaki firma, havacılık ile ilgili ürünleri sunuyor. Tüm ürünler arasında, bu mağaza son zamanlarda, 2007 Columbia 350 SL nolu bir uçağı kripto para karşılığı satılığa çıkardı. Uçak, 268,000 euro karşılığı satın alınabilir. Haberin yazıldığı an itibariyle bu değerin kripto para karşılığı  31,603.77 BNB ya da 446,666.67 ARN. Şu an uçak Avusturya’da tutulmaktadır ve toplam uçuş süresi 604 saattir.

Uçağın sahibinin kimliği bilinmiyor, fakat ödeme olarak kripto para birimlerini kabul etmesi topluluktaki bir çok insanın takdirini kazandı. Üstelik, BNB tokenlarını kabul etmesi, benzer adım atmak isteyen bir çok mağaza için cesaret verici niteliğinde.

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0