Home Altcoin Dogecoin fiyatı önümüzdeki günlerde yine bir sürpriz yapabilir!

Dogecoin fiyatı önümüzdeki günlerde yine bir sürpriz yapabilir!

Dogecoin fiyatı önümüzdeki günlerde yine bir sürpriz yapabilir!

brave
0

Bir çok insan Bitcoin ve altcoinlerden hareket etmesini beklemektedir. Dogecoin durumuna gelince, hala deposunda hareket etmek için yeterli yakıtı var. Dogecoin fiyatı önümüzdeki günlerde 0,004 dolara ulaşması sürpriz olmamalıdır.


Dogecoin fiyatı önümüzdeki günlerde 0,004 dolara çıkabilir

Haberin yazıldığı an itibariyle 30 dakikalık grafikte %1.7 artış ile önündeki tüm büyük kriptolardan daha fazla artış kaydetmiştir. Eğer piyasa mevcut durumu korur ve DOGE için güzel haberler ile desteklenirse, çoğu kripto para biriminde etki oluşturmayacak haber bile DOGE’nin fiyatını arttırabilir. Bu durumun temel nedeni DOGE’nin ateşli bir topluluğa sahip olmasıdır.

4 saatlik zaman dilimine göre

Son 24 saat zaman diliminde ise Dogecoin %4.8 artış kazanmıştır. Diğer altcoinlerin %1-2 aralığında artış yaşadığı bir zaman diliminde neredeyse %5’lik artış takdire şayandır. Tüm veriler ışığında piyasalarda böylesine kötü bir hafta sonunun yaşandığı anda bile Dogecoin yatırımcılarının umutlarını tazelemektedir.

MACD, düşüş trendinin bittiğini gösteriyor. RSI, MACD’i onaylıyor. Bir noktayı aydınlatmakta yarar var. MACD, henüz 0 (sıfır) noktsından oldukça uzaktır. Yeni bir trendin başladığını söyleyebilmemiz için çizginin sıfır noktasına girmesi gerekiyor. Ancak yine de, sadece grafik bazlı konuşacak olursak, ilk 25’de en güzel grafik an itibariyle Dogecoin’de bulunuyor.

Yakın gelecekte, daha fazla cüzdanın Dogecoin’i destekleyeceği haberine hazır olmalısınız. Exodus şu an DOGE’yi destelemek için üzerinde çalışıyor. Önümüzdeki günlerde duyuru yapılır yapılmaz size bildireceğiz. Sadece Exodus da değil, bu konuda Dogecoin ekibi, başka alternatif cüzdanlar ile de temas içerisindeler.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave