Home Altcoin Tron (TRX) yatırımcıları bu anlaşma ile Visa ve Masrecard ile TRX tokeni satın alabilecek

Tron (TRX) yatırımcıları bu anlaşma ile Visa ve Masrecard ile TRX tokeni satın alabilecek

Tron (TRX) yatırımcıları bu anlaşma ile Visa ve Masrecard ile TRX tokeni satın alabilecek

brave
0

Visa ve Masrecard ile TRX almak artık mümkün. Londra merkezli Kripto para Borsası olan Indacoin Visa ve Masrecard ile TRX alım satım işlemlerini resmen başlattı.


Visa ve Masrecard ile TRX alım satımı yapabilirsiniz

Tron TRX ekosistemi her geçen gün daha çok gelişiyor, genişliyor ve merkeziyetsiz internet amacına giderek daha çok yaklaşıyor. Bu gelişmelere paralel olarak Tron mainnetin kendi tokeni TRX her geçen gün yeni bir borsada listelenmeye başlıyor. Bunun bir örneği olarak, Tron Foundation TRX’in Indacoin Kripto para borsasında listelemeye başladığını duyurdu.

Indacoin’in En belirgin ve öne çıkan özelliklerinden birisi 3d seçeneğini aktie etmiş olan Visa ve Mastercard kullanıcılarının kredi kartlarını kullanarak direkt olarak TRX alımına imkan sağlıyor olması. Amerikan doları (USD), euro (EUR), Pound (GBP), Avusturya Doları (AUD) ve ruble (RUB) Ile işlem yapılabilen borsada TRX alımı 15 ila 30 dakika arasında gerçekleştirilebiliyor. Bu gelişme Tron Foundation tarafından şu şekilde duyuruldu:

“Indacoin hem iOS hem Android platformunda çalışabilecek olan bir uygulamaya sahip. Bu uygulama ile kullanıcılar kredi kartlarını kullanarak Tron TRX satın alabilir veya diğer Kripto paralarla değişim yapabilir. Kripto paralar satıldıktan sonra elde edilen paranın direkt olarak banka hesabına aktarılması ise çok güzel bir özellik”

Indacoin, en son ve gelişmiş teknolojileri kullanarak özellikle banka kartları alanında yaşanan sahtekarlıklara çözüm bulmayı kendisine amaç edinmiş olan bir borsa. 30 farklı kritere göre müşterilerini inceliyor ve bu kriterlerden hepsinden yüksek puanı olan müşterilerin kredi skoru yüksek oluyor. Londra merkezli borsa 2014 yılında kuruldu ve bütün dünyada kullanıcılara kripto para hizmeti veriyor. Şu an itibarıyla 700’den fazla Kripto para listeleniyor ve Amerika dışındaki bütün ülkelerde hizmet veriyor.

Kaynak için tıklayınız

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave