Home Altcoin TRON (TRX), Bitcoin ve Ethereum’dan Fazla Konuşuluyor

TRON (TRX), Bitcoin ve Ethereum’dan Fazla Konuşuluyor

TRON (TRX), Bitcoin ve Ethereum’dan Fazla Konuşuluyor

brave
0

Kripto topluluğu içinde, son günlerde Tron (TRX), Bitcoin ve Ethereum’dan fazla konuşuluyor. Tron çok genç bir proje. Hemen hemen bir yaşında. Ancak aktif olduğu için manşetlere girmeyi başarıyor. Şimdi bunun sebeplerine bakalım.


TRON (TRX), Bitcoin ve Ethereum’dan Fazla İlgi Görüyor

Her şeyden önce, projenin hedefi var. Tron, diğer projelerin çoğu gibi sadece perakende kripto para birimi oluşturmakla ilgilenmiyor. Tron, tüm internetin merkezi olmayan bir blokzincir üzerinde çalışmasını sağlayacak bir teknoloji oluşturmakla ilgileniyor. Google, Microsoft ve diğer internet devlerinden internet üzerinde tuttukları gücü alabileceği için bu bir devrim olabilir.

Film, müzik, kitap gibi içerikleri kontrol eden şirketler için de bu geçerlidir. Tron başarılı olursa, Youtube veya Amazon’u aracı olarak kullanmak yerine gelir politikasını doğrudan kontrol edebilecek içerik oluşturucuları olabilir.

O zaman, Justin Sun var. Kripto dünyasına katılmadan önce, Sun çok başarılı bir işadamıydı. Justin Sun, Alibaba‘dan Jack Ma’nın yakın arkadaşı olarak ta biliniyor. Aynı zamanda Justin Sun, PR kampanyalarını nasıl yöneteceğini çok iyi biliyor. Tecrübeli, bilgili ve parlak bir kişiliğe sahip. Bu yüzden herkesin Tron hakkında sürekli konuştuğunu garanti ediyor.

Tüm bu şeyler çok olumlu. Fakat bunlar sadece başlangıç. Çünkü son zamanlarda birçok yeni gelişme oldu. Bu yüzden Tron (TRX), Bitcoin ve Ethereum’dan fazla dikkat çekiyor. Bu gelişmelere bir göz atalım.

Baidu Ortaklığı

18 Ekimde Tron, Çin internet devi Baidu ile ortaklığını duyurdu. Ortaklığın amacı, Baidu’nun bulut hizmetlerini kullanarak blokzincir çözümlerini uygulamak için güçlerini birleştirmektir. Bu çok tartışmalı bir konu. Çünkü her şey yeni. İnterneti merkezi olmayan hale getirmek istediklerini söyleyen nispeten küçük bir topluluk. Dünyanın en baskın oyuncularından biri ile aynı alana giriyorlar. Bunun Tron için iyi bir fikir olup olmadığını sadece zaman gösterecek. Ancak böyle büyük bir oyuncuyu kripto dünyasına getirmenin çok fazla yararı olduğu kabul edilmelidir.

TVMT

Tron’un sanal makinesi zaten çalışıyor ve çok iyi yorumlar alıyor. Bu teknoloji, merkezi olmayan uygulamalar oluşturmak üzere Tron blokzincirini kullanmak için Java’da kod yazabilen herhangi bir programcıyı güçlendirecektir. Bu yılın başından beri duyurulan dönüm noktasıdır. Zamanında gerçekleştirildi ve sorunsuz çalıştı. Blokzincir projesi, gelecek ay ana ağı, en yeni sürüm olan Odyssey 3.2‘ye yükseltmeyi planlıyor.

Merkezi Olmayan Uygulamalar

Tron’un son başarılarından biri de kendi ana ağına sahip olmasıdır. Tron ekibi, Tron’un ana ağınında çalışacak merkezi olmayan uygulamalar geliştirmek için yoğun bir şekilde çalışıyor. Bu da TRX için kullanım alanı oluşturarak talep yaratacaktır. Yarım milyondan fazla hesap zaten aktif durumda.

BitTorrent ve Tron

Tron, birkaç ay önce BitTorrent‘i satın aldı ve bunu ana ağa entegre etmek için çalışıyor. BitTorrent zaten baştan beri merkezi olmayan sisteme sahip.

Bunlar kripto topluluğunu gerçekten sarsan olaylardı. Ama başka gelişmeler de oldu. Birkaç hafta önce, Tron, merkezi olmayan uygulamalardan akıllı sözleşmelere kadar her şeyin oluşturulmasına olanak tanıyan birkaç farklı platform içeren geliştirici araç kitlerini piyasaya sürdü. Daha sonra yerli akıllı sözleşme platformu piyasaya sürüldü ve çok başarılı oldu. Ayrıca, Ethereum‘u günlük işlem sayısında geride bıraktı.

Tron, kuruluşundan bu yana ustaca yönetiliyor ve blokzincir projesi birbiri ardına başarı kazanıyor. İşte bu yüzden şu anki yıldız ve herkes bizim gibi Tron hakkında konuşmaya devam ediyor. Heyecan verici olan şey, Tron (TRX)Bitcoin ve Ethereum‘dan fazla konuşuluyor.

Diğer Tron (TRX) haberleri için tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave