Home Kriptopara Haber Borsa Haber Genesis Vizyon (GVT) Bitcoin Borsası Huobi ile Ortaklık Açıkladı

Genesis Vizyon (GVT) Bitcoin Borsası Huobi ile Ortaklık Açıkladı

Genesis Vizyon (GVT) Bitcoin Borsası Huobi ile Ortaklık Açıkladı

brave
0

Genesis vizyon (GVT) bitcoin borsası Huobi ile ortaklık anlaşması yaptığını açıkladı. Hepimizin bildiği gibi Huobi dünyanın en büyük 3. kripto para borsası. Peki bu yeni ortaklık taraflara ne kazandıracak? Hep beraber bakalım.


Genesis vizyon (GVT) bitcoin borsası Huobi ile Anlaştı

 

Dünya çapında, kripto paralar giderek yaygınlaşmaya devam ederken, kripto para borsalarında işlem yapan insan sayısıda her geçen gün artıyor. Hepimiz Huobi’nin günümüzde dünyanın en büyük üçüncü kripto para borsası olduğunu biliyoruz.

Gözünü birincilik tahtına diken Huobi, şimdide son zamanların gözde koini olan Genesis Vizyon (GVT) ile, global vizyon hedeflerine varabilmek için ortaklık anlaşması yaptı.

Bundan sonra Genesis Vizyon (GVT) yatırımcıları, Huobi Global üzerinden işlem yapabilecekler. Daha çok yatırımcıların işlem yapabilme kapasiteini arttıran bu ortaklık, aslında her iki şirket içinde çok yararlı olacaktır. Keşke ülkemizde de birçok altcoini bünyesinde barındıran güvenilir bir kripto para borsası kurulsada, elin gavuruna işlem masrafı ödemesek. O günlerde gelecek inşallah.

Huobi Kripto Para Borsasının Özellikleri

Kurulduğu yıl yani 2013 yılında sadece Bitcoin ticaretine izin veren borsa, günümüzde resmen evrim geçirmiş durumda. Şuan da Bitcoin de dahil olmak üzere 100 den daha fazla altcoin ticaretine bünyesinde barındırmayı sürdürüyor. Ayrıca yatırımcılar ve traderlar için de sitede pek çok grafik ve gösterge var. Yani kullanıcılar başka hiçbir programa ya da siteye ihtiyaç duymadan kendi nalizlerini sadece site üzerinden yapabiliyorlar.

Huobi Global ayrıca, ücret konusunda da yatırımcılarına ve traderlarına diğer borsalara oranla avantajlı teklifler sunmaktadır. Yatıcımcılar ve traderlar yaptıkları her işlem çifti için en fazla %0.2 gibi bir işlem ücreti ödemektedirler. Kullanıcılara yönelik bu işlem ücretleride Huobi Global’in, kullanıcı sayısını giderek arttırmasına katkı sağlamıştır.

Kripto para borsası ayrıca, hız konusunda da devrim niteliğindeki alt yapı geliştirmeleriyle resmen çığır açmıştır.

Sonuç Olarak

Sonuç olarak Huobi Global Kripto para borsası günden güne gelişmeye ve daha fazla yatırımcı ve trader çekmeye devam ediyor. Son olarak Genesis Vizyon’u (GVT) bünyesine katan borsa, dünyanın en iyi kripto para borsası olma yolunda hızla ilerliyor

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave