Home Altcoin Ripple fiyatı 786 Fibonacci Desteğinden Döndü XRP İçin 0.50 Dolar Mümkün mü?

Ripple fiyatı 786 Fibonacci Desteğinden Döndü XRP İçin 0.50 Dolar Mümkün mü?

Ripple fiyatı 786 Fibonacci Desteğinden Döndü XRP İçin 0.50 Dolar Mümkün mü?

0

Geçtiğimiz perşembe günü %15 lere yakın değer kaybeden Ripple XRP, bu kötü gidişe bir dur demek istedi. Saflarını sıklaştırdı ve Ripple fiyatı 786 Fibonacci Desteğinden Döndü .


Ripple İçin Anahtar Noktalar

– Ripple, 21 Eylül de 0.7931 dolar seviyesinde başladığı düşüş hareketine hala devam ediyor.

– Bu kötü gidişe nihayet 0.382 dolar seviyesindeki Fibonacci desteğiyle bir son verdi.

Ripple XRP, son 24 saat içinde toplamda %6,63‘lık küçük bir artış yaşadı. Şu anda 0.4287 dolar seviyelerinden el değiştiriyor.

Ripple, oluşan tüm bu aşağı yönlü fiyat dalgalanmalarına rağmen Coin Market Cap‘teki üçüncülük koltuğunu korumaya devam ediyor. Aslında Ripple XRP, perşembe günü bu kadar kırılgan bir grafik çizmeseydi, ikincilik koltuğuna bile tırmanabilirdi. Çünkü Rakibi Ethereum‘da ciddi mana da değer kaybına uğradı.

Şimdide Ripple XRP fiyat analizini derinlemesine inceleyelim.

Teknik Analiz: Ripple fiyatı 786 Fibonacci Desteğinden Döndü

Günlük Grafik

Ripple fiyatı 786 Fibonacci Desteğinden Döndü

Günlük grafikleri incelerken öncelikle kripto paranın yaşadığı serüvenleri de bilmek gerekir. Ripple XRP 18 Eylül 2018‘de 0.27 dolar seviyelerinde işlem görürken 3 gün sonraya 21 Eylül 2018‘de 0.7931 dolar seviyesinden işlem görmeye başladı. Bu diplerde dolaşırken bir anda %200 lük bir fiyat artışı anlamına geliyor.

Ancak Ripple XRP’nin çok kırılgan bir kripto para olduğunu görüyoruz. Çünkü perşembe günü olan düşüş trendinde Bitcoin %5 değer kaybı yaşarken Ripple %15 değer kaybı yaşadı. Allah’tan 0.37 dolardaki 786 Fibonacci desteğinden döndü de kendini biraz toparladı. Yoksa 18 eylüldeki 0.27 dolar seviyelerini görebilirdik.

Ripple XRP günlük grafiğine baktığımızda, boğaların yeniden toparlandığını görüyoruz. XRP hafifte olsa yukarı yönlü bir momentum yakalamış durumda. Yükseliş momentumu daha da yukarılara çıkmasını halinde XRP’yi sırasıyla, 0.53 ve 0.59 dolar seviyelerinde ciddi dirençler bekliyor.

Ancak XRP tekrar bir satış baskısı yaşarsa aşağı yönlü 886 Fibonacci desteğinde yani 0.3304 dolar seviyesinde kendini bulabilir. Hatta tutunamayıp, 0.27 dolar seviyelerine kadar düşebilir.

Sonuç olarak şuan piyasaları öngörebilmek çok zor. Tabi eğer piyasalardaki çöküş meydana gelmeden dolara ya da TL ye geçtiyseniz şuanda dipten alabilirseniz. Ancak zamanında düşüş treninden inemediyseniz daha da düşer düşüncesiyle şuanda trenden inmeyiniz. Bakarsınız makinist ileri dogru gitmek ister ve o zaman da zararınız büyük olur.

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial