Home Altcoin Ripple XRP SWIFT Ortaklık Haberleri Fiyatları Nasıl Etkiledi?

Ripple XRP SWIFT Ortaklık Haberleri Fiyatları Nasıl Etkiledi?

Ripple XRP SWIFT Ortaklık Haberleri Fiyatları Nasıl Etkiledi?

0

Ripple XRP SWIFT ortaklık haberleri geçen hafta en çok konuşulan konuların başında idi. Kripto

 para piyasasının kıpkırmızı olduğu bu hafta, bu haberler fiyatları nasıl etkiledi?


Ripple XRP SWIFT Ortaklık Haberleri Fiyatlara Olumlu Etki Yaptı

Geçtiğimiz hafta kripto para piyasasında tam bir ayı hakimiyeti vardı. Piyasa toplam market değeri olarak 13 milyar dolar gerilerken, Ripple XRP % 12 değer kaybederek en büyük düşüşü yaşayan kripto paralardan birisi oldu. Fakat güzel olan, bir müddet sonra düştüğü yerden çıkmayı başararak tekrar % 7.5 bir çıkış yakalaması oldu. Haber yazıldığı an itibariyle 0.41 Dolar seviyesinde.

Ripple XRP SWIFT Ortaklık Haberleri
Ripple XRP SWIFT Ortaklık Haberleri

Ripple XRP haftaya 0.51 dolar ile başlamıştı. Daha sonra 0.52 dolar olarak bu haftaki en yüksek seviyesine ulaştı. Fakat bu seviyeden sonra tekrar yükselişe olmadı ve 0.47 seviyelerine doğru hızlı bir düşüş başladı. Birkaç gün bu seviyede aşağı yukarı gidip geldikten sonra çok hızlı bir düşüş yaşayarak 0.38 dolara kadar indi. Bu düşüş bütün kripto para yasasında yaşanan sert düşüşün yansımasıydı. Bu sert düşüş ile XRP hodlerları ciddi hayal kırıklığına uğradı.

Yatırımcılar şaşkınlık içerisindeyken, Ripple XRP hızlı bir geri dönüş yaparak % 7.5 artış yakaladı. Önce 0.43 seviyesine çıktı ve daha sonra 0.42’ye kadar düzeltme yaşadı.

Bu yükselişin bütün kripto para piyasasının ayıların saldırısı sebebiyle tamamen bir bozguna uğradığı ortamda gelmesi Ripple XRP yatırımcılarını gelecek için umutlandırdı. Bu piyasada sadece daha önce umut vadeden altcoinlerden olarak bahsettiğimiz ve haklarında aşağıdaki yazıları yazdığımız Stellar ve Litecoin yerini koruyabildi ve haftayı en az kayıpla atlattı.

Bütün bu fiyat hareketleri, Ripple XRP SWIFT ortaklık haberleri piyasaya düştüğü anlarda yaşandı. Sızan haberlere göre, yapılacak ortaklık ile para transferlerinde xRapid teknolojisi kullanılacak. Bunun gerçekleşmesi durumunda Ripple XRP fiyatlarına ciddi etki etmesi bekleniyor. Bu haberin söylentileri dahi Ripple’ın geçtiğimiz haftaki ayı piyasasında kayıpları minimize etmesine yeterli oldu.

Bu konudaki gelişmeleri takip etmeye ve sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kaynak için tıklayınız

Ayrıca bakınız

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial