Home Altcoin 12 Ekim Litecoin Fiyat Analizi: Düşmeye Devam mı?

12 Ekim Litecoin Fiyat Analizi: Düşmeye Devam mı?

12 Ekim Litecoin Fiyat Analizi: Düşmeye Devam mı?

0

12 Ekim Litecoin fiyat analizi bize bu altcoinin son durumu ve geleceği hakkında az çok bilgi verecek. En son dolar karşısında değer kaybeden LTC, yazının hazırlandığı an itibariyle 52.06 dolardan işlem görüyor ve % 0.35 bir değer kazanmış.


12 Ekim Litecoin Fiyat Analizi Hangi Yönü Gösteriyor?

12 Ekim Litecoin fiyat analizi yapmadan önce belli başlı noktalara bir göz atalım. Litecoin önemli ölçüde bir düzeltme yapamadığı için 51 doların altına düşmüştü. 52 dolardaki direnç seviyesine karşı kısa süreli bir ayı etkisi oluşmuştu. Şu anda fiyat kısmen bir yükseliş gösterdi ve 52 dolar ile 53.75 arasında bir yerlerde seyrediyor.

Litecoin Fiyat Tahmini

Dün büyük bir düşüş yaşayan LTC 55 doların altına indi. Daha sonra bir düzeltme yaşadı. Ancak fiyat 52 dolar civarında seyretmeye devam etti.

Tabloya bakarsak LTC daha da düşüyor ve 51 dolar ve 50 dolar seviyesini kırıyor. Haftanın en düşüğü olarak 49.81 den işlem görmüştü.  Şu anki seviyesi ise haftalık ortalamanın da altında. Fiyat düzeltmeyi 50 dolar seviyesinin üzerinde gerçekleştiriyor. İlk direnç, 57.67 dolardan 49.81 seviyesine olan düşüşün yaklaşık % 23 fibonacci retracement seviyesinde görünüyor. Daha da önemli olan 52 dolar civarında oluşmuş güçlü bir direnç var.

Saatlik tablo 52 dolar direnciyle oluşan kısa dönemlik bir düşüş gösteriyor. Fiyat bu kanal direncini kırarsa eğer,53.75 ve 54.00 direnç seviyelerine doğru bir düzeltme gerçekleştirebilir. Dahası % 50 fibonacci seviyesinin %7.67 den 49.81 düşüşü aşılacak zor bir engel gibi alıcılar için.

Diğer bir açıdan bakarsak, eğer fiyat kanal desteğinin ve 50 doların altına doğru bir kırılma gösterirse, keskin inişler yaşayabilir. 50 doların altındaki, bir sonraki en büyük destek 47 dolar seviyesinde gözlenebilir.

Her şeyden öte şu anki manzara, 54 doların altında olduğu sürece düşmeye meyilli bir tablo. Bu trendin değişmesi için 54 ve 55 dolar arası bir kırılma noktasına ihtiyaç var. Takipte kalalım ve 54 doların üzerine çıkıp çıkamıyacağını gözlemleyelim.

Kaynak

Litecoin fiyat tahminleri için tıklayınız

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial