Home Altcoin NEO ya da TRON – Hangisini Tercih Edersiniz?

NEO ya da TRON – Hangisini Tercih Edersiniz?

NEO ya da TRON – Hangisini Tercih Edersiniz?

0

Kripto sektöründe binin üzerinde kripto para var. Peki bunca projeden doğru seçim yapmak geçekten zor. Bugün bu yazımızda yatırım yapma konusunda NEO ya da TRON ikilisini mukayese edeceğiz.


Tercih zordur: NEO ya da TRON

Kripto paraların geleceğine olan inancı göz önünde bulundurulduğunda, bir çok insan kriptolara karşı ilgi duyması kaçınılmaz. Özellikle bu ilgi, piyasalar Ocak ayında ayı sezonuna girmeden önce daha da çok büyüdü.

Bununla birlikte, fiyatlar düşse bile, insanlar kripto para sahip olma fikrinden vazgeçmedi. Sonuç olarak bugün daha fazla yatırımcımız daha fazla kriptomuz var. Bu kripto endüstrisi için muazzam bir gelişmeyken, bir çoğu için hangi kripto para birimine yatırım yapma konusunda kafa karışıklı anlamına geliyor.

Çoğu, tercihlerini market kapasitesi bakımın ilk sıralardaki para birimlerinden yana kullanır. Kripto para biriminin aranan özellikleri belirli bir vizyonu ve kalitesi oluşudur. Bu yüzden bir çok insan NEO ya da TRON arasında hangisinin daha potansiyeli olduğu konusunda kararsız kalmaktadır

NEO ya da TRON — Hangisini Seçersiniz?

NEO ya da TRON ‘un her ikisinin de geleceği daha güzelleştirmek gibi ortak nihai bir hedefleri var. Her ikisi de kendi tarzlarıyla hareket ederek bunu gerçekleştirmek istiyor. Her iki para birimi de daha yakın zamanlara kadar CoinMarketCap’te ilk 10’daki para birimlerindendi. Fakat son zamanlarda biraz listede gerilediler.An itibariyle TRX 13. sırada yer alırken, NEO 14. sırada listelenmektedir.

Müşterek hedefleri yukarıda belirttiğimiz gibi, ürünleriyle dünyayı daha yaşanır bir yer kılmak. Öte yandan, bu nihai hedefe ulaşmak basamak hedefleri birbirinden biraz farklı. TRON eğlence sektöründe hakim olmak ve onu tamamen dönüştürmek isterken, NEO ise hedefe akıllı sözleşmeler ve merkezsiz uygulamalar (dApps) ile ulaşmak istiyor. Bu bağlanmda NEO, sıklıkla en büyük rakibi olarak kabul edilen EOS’a benziyor.

Şu ana kadar NEO, blockchain’i üzerinde 66 tane dApps gerçekleştirdi. Ancak bu konuda tartışılmaksızın en büyük lider Ethereum’dur. Öte yandan, NEO’nun merkezsiz uygulamaları (dApps) Ethereum’unkinden kat ve kat üstündedir. Bu yüzden merkezsiz uygulamaları oldukça pahalı olduğundan sadece projesine güvenen en iyi projeler NEO’yu tercih etmektedir. Öte taraftan Ethereum’un merkezsiz uygulamaları çok daha ucuzdur. Bu yüzden Ethereum tabanlı bir çok proje çöptür.

Şahsen bu sektörde yatırımcı biri olarak da tercihim belli. Peki siz NEO ya da TRON ikilisinden hangisini seçersiniz?

Paylaşarak destek ol !!!
error
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial