Home Altcoin Altcoin Haber 2018 Yaz Aylarında Takip Etmeniz İçin 5 Kripto Birimini Sizler İçin Derledik

2018 Yaz Aylarında Takip Etmeniz İçin 5 Kripto Birimini Sizler İçin Derledik

2018 Yaz Aylarında Takip Etmeniz İçin 5 Kripto Birimini Sizler İçin Derledik


0
Çıkışlarından bugüne kadar, kendi alanlarında yaptıkları işlere göre değerlerinin çok altında seyreden, birbirinden farklı 5 kripto birimini sizler için derledik.


Sıcak yaz aylarında takip etmeniz için 5 kripto birimini sizler için derledik. Elbetteki bu yatırım önerisi değildir!

Yatırımlarınız arasında Kripto para birimleri varsa ya da düşünüyorsanız, 2018’in ilk çeyreğinin bu piyasa için çok iyi geçmediği hatırlarsınız. Korsan saldırılar, dolandırıcılık, yasal düzenlemeler hakkındaki gelişmeler ve fiyatlardaki istikrarsızlık haberleriyle hemen tüm kripto piyasası, 2018’in ilk kısmında önemli düşüşler kaydetti.

Bazı yatırımcılar için bu gerilemenin piyasa için olumsuzluklarından bahsederken, diğer bazı yatırımcılar ise bu belirsizliği büyük yatırım fırsatlarına dönüştürdü. Aslında bakarsanız proje bazında her bir kripto birimini inceleyecek olursak, fiyat değeri olarak bulundukları bu seviyeleri hak etmeyenlerin sayıca çok fazla olduğunu görürsünüz. Beklenti o ki; bunların birçoğu, önümüzdeki çeyrekte ve sonrasında devam eden ivme ile olması gereken seviyelere çıkacaktır.

Ethereum Classic (ETC)

Ethereum Classic (ETC) orijinal Ethereum kripto birimidir ve bu da ona hiçbir çatal uygulanmayacağı anlamına geliyor. Bu sebeple ETC, ilk çeyrekte değerini muhafaza etti. Finansal uzmanlar, Ethereum Classic’in üçüncü çeyrek sonuna kadar iki hatta üç kat artarak iyi bir geri dönüş yapabileceği konusunda hemfikir.

ETC şu anda dolaşım bulunan, 102.621.598 ETC ve 24 saatlik 307.240.000$ tutarlı işlem hacmiyle CoinMarketCap’te 16. sırada bulunuyor. Bu yazı yazıldığı esnada, ETC 15.28$ seviyesinde işlem görmekteydi.

Credits(CS)

Credits (CS) projesi, şirketlerin akıllı sözleşmeler kullanarak kendi platformlarını geliştirmelerini sağlar. Platform yoğun talep görüyor. Lojistik, sigorta, bankacılık ve IoT ile ilgili sektörlerde verimli bir şekilde kullanılabilir.

CS şu anda CoinMarketCap üzerinde 175. sırada yer alıyor. Dolaşımda 137.958.656 CS mevcut ve 2.526,10$ 24 saatlik işlem hacmi bulunuyor. İlk çeyrekte görülen aksaklığına rağmen, çok güçlü bir başlangıcı oldu ve piyasa için hala çok yeni bir proje.

Birçok etkileyici yönünün yanı sıra, platformun sınırsız ölçeklenebilirliği ve son derece hızlı işlemler için desteğinin olması (saniyede 1.000.000 işlem) gibi başka avantajları da bulunuyor. Bunlar CS’nin gelecekte piyasada adından söz ettirebileceği kritik özellikler.

Request Network (REQ)

Request Network (REQ), ‘ticaretin geleceği’ olmayı amaçlayan iddialı bir kripto projesi. Kripto dünyasında “PayPal 2.0” olarak da adlandırıl. Banka kontrollü uluslararası transferlerin ve ödeme işlemlerinin hantal işleyişini değiştirmeyi amaçlamakta.

REQ, şirketlere ve bireysel yatırımcılara, çok çeşitli para birimlerini kapsayan ve üçüncü kişilerin aracılık etmesine gerek kalmaksızın çok hızlı ve kullanışlı ödeme sistemi çözümleri üreterek, 2018 yılına damgasını vurdu.

Projenin yol haritasına göre, dünyanın büyük finans kurumlarından bazılarıyla görüşmeler de dahil 2018 yılı içerisinde halen daha yapılması gereken çok şey var.

Şu anda REQ CoinMarketCap üzerinde 143. sırada yer almakta. Halen dolaşımda 697.314.633 REQ bulunmakta ve 24 saatlik işlem hacmi 313.499$’dır.

High Performance Blockchain (HPB)

HPB, blockchain platformlarının en büyük sorunlarından biri olan ölçeklenebilirlik sorununu çözmeyi amaçlayan Çin merkezli bir projedir. HPB’i benzer projelerden ayıran en önemli özelliği, yalnızca yazılımlarına güvenmiyorlar. Aksine, hem donanım, hem de yazılım kaynaklarını kullanıyorlar.. Bu platform saniyede milyonlarca işlem yapabilecek şekilde tasarlanmış.

Proje aynı zamanda şu anda en ilginç projelerden biri olan NEO ile birlikte çalışıyor. HPB’nin token’ı için üçüncü çeyrek ve sonrası umut vadediyor. .

HPB şu anda CoinMarketCap üzerinde 121. sırada bulunuyor. Dolaşımda 29.702.632 HPB bulunuyor ve 7.570.870$ tutarın 24 saatlik işlem hacmiyle piyasada mevcut.

Cindicator (CND)

Cindicator (CND), 2015 yılında başlatılan hibrid akıllı varlık yönetimi platformu olup, toplulukların birikimlerini ve bilgilerini kullanarak en doğru kararı vermeyi tek amaç haline getirmiştir. Yatırımcılar, traderlar, veri bilimcileri ve finansal analistler için ideal bir ekosisteme sahiptir.

CND, varlığı boyunca sürekli ve artan bir büyüme kaydetti. Uzun vadeli yatırım için en iyi fırsatlardan biri olduğuna inanılıyor. CND’nin geleceğe yönelik en önemli özelliklerinden biri, akıllı bir ekosistem olan Symbiotic Network olacak.

CND şu anda CoinMarketCap üzerinde 155. sırada yer alıyor. Dolaşımda 1.445.976.590 CND mevcut ve 24 saatlik işlem hacmi 164.069$.

Yazarın Notu:

Burada yazılanları kesin olacakmış gibi bir anlayış ile yatırım işlemi yapılmamalı. Belli gruplar haline kripto birimlerine odaklanarak piyasayı zaman içerisinde ve daha rahat çözümlemeniz en doğrusudur. Bunlar sadece size yürüdüğünüz bu yolda fikir verebilecek küçük notlardır. Her bir proje için kendi araştırmalarınızı yapmanızı ve kapitalinize göre marjınızı ayarlayarak işlemlere girmenizi öneririz.

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
cryptopazar_koinmedya