Home İnceleme Coin Bibox (BIX) Token Nedir? Geleceği Var mı?

Bibox (BIX) Token Nedir? Geleceği Var mı?

Bibox (BIX) Token Nedir? Geleceği Var mı?


0
Bibox (BIX) token nedir sizler için araştırdık. Bibox Token hedefe ulaşmak için birkaç farklı araç kullanan kripto para projesidir. Şirket kendini daha çok gelişmiş şifreli dijital menkul değer birimi olarak konumlandırmaktadır. Gelecek yıllarda yapay zekanın bu alanda büyük bir çığır açması beklenmesine rağmen bu oldukça cüretkar bir ifadedir. Ayrıca bu para birimine ulaşmayı mümkün kılan İOS ve Android uygulamalar kullanıma hazır halde bulunmaktadır.

Bibox (BIX) token Nasıl Çalışıyor?

Kısaca Bibox (BIX) token nedir? Pek çok kişi Bibox Token’ın, Bitcoin’in, blockchain Adoptör’lerinin, profesyonel tacirlerin ve VClerin  ilk mucitleri olan Çinli blok zincir devleri tarafından tasarlanan bir ticaret platformu olduğunu bilmemektedir. Bu yine de gelişmiş kripto para birimlerinin hepsinin başarılı olacağı anlamına gelmez. Güvenliğe, istikrara, profesyonelliğe ve etkinliğe verdiği önemle Bibox’ın bu hedefe ulaşacağı kesindir.

Şuan için şirketin yapay zekâyı nasıl kullanacağı tam olarak net değildir. Henüz kamu platformları ile ilgili çalışmalarını bitirmemişlerdir, ama yine de temel çalışma prensibi mevcut merkezi para birimlerine çok benzer görünmektedir.

Ayrıca, EtherDelta ile aynı özellikte uçtan uca ticaret yapmayı da mümkün kılmaktadır. Nihai amaç alış veriş sırasında sayısal ölçüm ve analiz yapma imkanını, risk yönetimini yapabilme imkanını ve daha fazlasını vermektir. Bununla birlikte bu para birimi ile sunulan alış veriş piyasası ileride fiat paraları da içine alarak daha da geniş bir alana yayılacaktır.

Ayrıca Bibox Token kullanıcı ara yüzü KuCoin’ine oldukça benzemektedir. Bu platformu baz aldığımızda bu yaklaşımda bir hata olmamakla birlikte hala yapılacak çok iş olduğu görülmektedir. Her şeye rağmen, dijital para ticaretinde yapay zekanın ve diğer yenilikçi teknolojilerin hala yeterince yer almadığı görülmektedir. İnşallah bu durum gelecekte değişecektir.   

Bibox (BIX) Markası

Şirketin ICO’sunun çok başarılı bir şekilde para getirmesi ile Bibox Token ortaya çıkmıştır. Şirketler markalarının Bibox listesinde görünür hale gelebilmesi için ödeme yapmak zorundadır ve dolaşımda 270 milyon token vardır.

Dolaşımdaki tokenlar 200 milyona düşürülmedikçe markalar düzenli bir şekilde yok olacaktır. Bununla birlikte, BIX markası gelecekte kurulacak olan merkezileştirme platformu ücretleri için de kullanılacaktır. Son ama çok önemli olarak bazı “VİP uygulamalar” yalnızca BIX token sahipleri için ulaşılabilir olacaktır.

Bibox (BIX) Token’nin Hedefleri

Öyle görünmektedir ki Bibox Token için şuanda merkezileştirilmiş para birimlerinin geliştirilmesi ve Al teknolojilerinin uygun bir şekilde kullanılmasının dışında mevcut başka bir hedefleme yoktur. 

Yanlış bir izlemin olma ihtimaline rağmen bu paranın mevcut ticari hacminin büyük bir kısmı yapaymış gibi görünmektedir. Şimdilik, ne gerçek bir yol haritası ne de zaman çizelgesi yoktur ki bu çokça soru işareti doğurmaktadır. Bibox ve BIX’in başarılı olup olmayacaklarını hep birlikte göreceğiz.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya