1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. WINkLink nedir ve geleceği nasıl? Güncel WIN token haber ve gelişmeleri

WINkLink nedir ve geleceği nasıl? Güncel WIN token haber ve gelişmeleri

WINkLink nedir ve geleceği nasıl? Güncel WIN token haber ve gelişmeleri
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

WINkLink, TRON üzerinde çalışan blockchain destekli oyun ve merkezsiz uygulamalar platformu. Platformum yerel tokeni WIN ise burada çeşitli kullanım alanlarına sahip. WINkLink ve WIN token ile ilgili ayrıntılara bakalım.


WINkLink nedir ve geleceği nasıl?

WINkLink, TRON ağı üzerindeki ilk merkezsiz oracle. Bu projenin amacı, gerçek dünya ile blockchain alanının entegrasyonunu sağlamak. WINkLink, akıllı sözleşmelerin doğru çalışabilmesi için güvenilir veri akışı sağlamayı amaçlıyor.

WINklink Oracle, geliştiricilerin herhangi bir gerçek dünya verisine bağlanmasına ve akıllı sözleşmeleri gerçek dünya veri akışlarına bağlamasına olanak tanıyor.

Wink aynı zamanda blockchain ağına dayanan bir oyun platformuna da sahip. Geliştiriciler bu ağ üzerinde merkezsiz uygulamalar ya da dApps oluşturabilir. Platform, oyun geliştiricileri için herkese açık bir şekilde şeffaf bir şekilde çeşitli araçlar sağlayan TRON’a dayanıyor.

İlgili – Tron TRX coin nedir? Nereden ve nasıl satın alınır? Geleceği var mı?

WIN token nedir?

WIN ise platformun yerel kullanım tokeni ve kullanım alanları şöyle:

  • Düğümleri (node) teşvik etmek: Güvenilir veri sağlayan düğümler WIN token ile ödüllendiriliyor.
  • Ağ ödemeleri: Güvenilir veri talebinde bulunan geliştiriciler, söz konusu veriler için düğümlere ödemeleri WIN token ile yapıyor.

WIN token, bir TRC-20 türü kripto para ve TRON üzerinde çalışıyor. Kısacası, WIN tokenin, geliştiricilerin ve düğümlerin ağa katılımını teşvik etmek için kullanıldığını söyleyebiliriz.

WINkLink nedir ve geleceği nasıl? Güncel WIN token haber ve gelişmeleriWIN fiyat grafiği Kaynak: CoinMarketCap

CoinMarketCap verilerine göre, WINkLink (WIN) tokenin maksimum arzı 999,000,000,000 WIN ve toplam arzı da 993,701,859,243 WIN şeklinde. Dolaşımda ise şu an 961,737,300,000 WIN token (Temmuz 2022 itibariyle) bulunuyor.

  • Tüm zamanlar en yüksek fiyatı: 0.002965 dolar (5 Nisan 2021)
  • Tüm zamanlar en düşük fiyatı: 0.00004145 dolar (13 Mart 2020)

WINkLink (WIN) fiyatı ise Kasım 2021’deki yerel zirveden sonra düşüş yaşadı ve hala kırmızı bölgede kalmaya devam ediyor. 2022 yılının ilk yarısında dip seviyelere doğru büyük bir düşüş yaşadı.

İlgili – Lisk nedir ve geleceği nasıl? LSK coin fiyat, haber, yorum ve beklentiler

WINkLink üzerindeki oyunlar

WINkLink’in sunduğu popüler oyunlar şu şekilde: Dice, Moon, Ring ve Duel daha fazlası. Bunlar blackjack, poker ve slot makineleri gibi masa oyunları ve kumarhane tarzı oyunlara benziyorlar.

WINk, Binance Launchpad üzerinden Initial Exchange Offering (IEO) ile sunulan yedinci tokendi.

Kaynak

İlgili – DigitalBits nedir ve geleceği nasıl? Güncel XDB coin haber ve gelişmeleri

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.