BTC : 63317 ₺ ETH : 1574 ₺ XRP : 1.215 ₺ LTC : 285.9 ₺ USDT : 6.886 ₺ XLM : 0.4778 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriBitcoin
  3. Warren Buffett yine eski Warren Buffett: Justin Sun fikirlerini değiştirmemiş

Warren Buffett yine eski Warren Buffett: Justin Sun fikirlerini değiştirmemiş

Warren Buffett yine eski Warren Buffett: Justin Sun fikirlerini değiştirmemiş
0
huobi_koinmedya

Warren Buffett, Justin Sun ile gerçekleştirdikleri buluşmayı değerlendirdi. Warren Buffett yine eski Warren Buffett: Justin Sun fikirlerini değiştirmemiş. Buffett, ben de Justin Sun’ın fikrini değiştiremedim diyor.


Warren Buffett yine eski Warren Buffett

Tron CEO’su Justin Sun’ın ünlü ABD’li milyarder Warren Buffett ile gerçekleştirdikleri iş yemeği çok tartışıldı. Justin Sun, Buffett ile iş yemeğinde buluşmak için yaklaşık 5 milyon dolar yemeği organize eden vakfa ödemede bulundu. Justin Sun bu yemeğin reklamı ödediği paranın kurşuna kadar hakkını verircesine çıkardı.

Warren Buffett söz konusu yemek ile alakalı CNBC’de ilk defa görüşlerini açıkladı. CNBC’nin ABD’li yatırımcı ile yaptığı röportajı aşağıda görüyoruz.

koinmedya_brave

Spiker Buffett’e ilk olarak Justin Sun fikrinizi değiştirdi mi diye soruyor. Buffett, Justin Sun ile aramızda çok sıcak görüşmeler gerçekleşti ve fikir alışverişinde bulunduk dedi. Buffett’e göre kripto paralar bir değer taşımıyor ve bir şey üretmiyor. Bundan 20 yıl sonra da baksanız kripto paraların bir şey üretmediğini görürsünüz. Kripto paraları sadece başkalarının daha fazla para ödemesi için tutarsınız. Değer açısından bakarsanız sıfır olduğunu görürsünüz dedi.

Lütfen Bkz: Bitcoin alanlar Ethereum da almalı: Neden?

Spiker: Anlaşılan Justin Sun fikrinizi değiştirmemiş.

Buffett: Ben de onun fikrini değiştiremedim. Çok güzel bir yemek gerçekleşti. Justin Sun ve ekibi çok iyi davrandılar. Justin Sun’a teşekkür ediyorum.

koinmedya_brave

Spikerin Bitcoin ile alakalı sorusuna ise Buffett “Kesinlikle Bitcoin’im yok” cevabını veriyor. Bu konuda CNBC spikeri ilginç biçimde soruyu birkaç kere tekrarladı ve Buffett kesinlikle ne Bitcoin’in ne de başka bir kripto param var ve olmayacak dedi.

Buffett birazda nükteli biçimde “belki en sonunda kendi kripto paramı çıkarırım” dedi. Ama çıkardıktan sonra ne olacak. Ancak ben öldükten sonra Warren’ın kripto parasına sahip olursunuz fakat bir şeye yaramaz, dedi.

Lütfen Bkz: “Corona virüsü ödeme biçimlerini değiştirebilir”: Prof.Dr. Emre Alkın

Buffett: Bitcoin çıktığından beri insanlar Bitcoin’den bahsediyor. Ancak benim hiçbir şirketim Bitcoin ile ilgili bir iş yapmıyor. Bana göre Bitcoin sadece yüklü miktarda paranın illegal biçimde kullanılmasına yardım ediyor.

Kaynak