Efsanevi trader Peter Brandt’tan önemli Bitcoin ve altcoin açıklaması

peter brandt bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yılların kıdemli traderi Peter Brandt, Bitcoin’in altcoinler karşısındaki performansı konusunda önemli bir açıklamada bulundu. Ona göre, piyasa dikkat edilmesi gereken bir sürece doğru ilerliyor. İşte, açıklamasının ayrıntıları.


Efsanevi trader Peter Brandt’tan önemli Bitcoin ve altcoin açıklaması

Efsanefi trader Peter Brandt, kripto para piyasasında 2017 Bitcoin (BTC) çöküşünü doğru tahmin etmesi ile ün kazanmıştı. Şimdi ise lider kripto paranın tüm altcoinleri performans olarak geride bırakacağını ifade ediyor.

Brandt, Twitter’de 696.000 takipçisine yaptığı açıklamada, Bitcoin Dominance (BTC.D) grafiğini yakından takip ettiğini söylüyor. Bu grafik, kripto para piyasasının değerinin ne kadarının BTC’ye ait olduğunu gösteriyor.

İlgili – Bitcoin fiyatı yeniden kritik 28.500 dolar desteğinde: Güncel BTC teknik analizi

Ünlü analiste göre, yaklaşık iki yıldır geniş bir aralıkta işlem görerek konsolide olan BTC.D şimdi kırılma yapmak üzere. Şöyle diyor:

“Bitcoin Dominance grafiği 24 ay boyunca bir dizi üst ve alt sınır temasları ile dikdörtgen bir formasyon oluşturdu. Şimdilik bu aralıkta kalmaya devam ediyor. Ancak bu aralıktan kararlı bir kırılma piyasayı alt üst eder. Böyle bir durumda Bitcoin taklidi olan tüm coinleri BTC yerle bir edecek.”

Nihayetinde burada bir kral olacak ve o da Bitcoin.”

Efsanevi trader Peter Brandt’tan önemli Bitcoin ve altcoin açıklaması


Kaynak: Peter Brandt/Twitter

Boğa BTC.D grafiği, Bitcoin’in toplam piyasa değeri grafiğinde daha fazla pay almaya başladığını gösteriyor. Bu aynı zamanda şu anlama geliyor. Ya Bitcoin diğer kripto paralardan daha hızlı değer kazanıyor ya da altcoinler BTC’den daha hızlı değer kaybediyor.

Brandt’in grafiğine baktığımızda ise şunu görüyoruz. Bahsedilen kırılmanın gerçekleşmesi için BTC.D yüzde 50 seviyesini kırmalı.

İlgili – Bitcoin balinalarının fiyat düşünce yaptığı inanılmaz birikim

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Efsanevi trader Peter Brandt’tan önemli Bitcoin ve altcoin açıklaması
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.