Loading...
btc
BTC
0.18%
Bitcoin
65.086,48 USDT
eth
ETH
-0.86%
Ethereum
3.529,92 USDT
bch
BCH
0.89%
Bitcoin Cash
392,39 USDT
xrp
XRP
-0.31%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
1.22%
Litecoin
74,67 USDT
bnb
BNB
-0.82%
Binance Coin
594,41 USDT
sol
SOL
-0.68%
Solana
134,70 USDT
avax
AVAX
2.94%
Avalanche
27,73 USDT
ada
ADA
0.77%
Cardano
0,39 USDT
dot
DOT
-1.57%
Poladot
5,71 USDT
doge
DOGE
1.79%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0.6%
Shiba Inu
0,00 USDT

Coinbase, yeni uluslararası borsa açtı: BTC ve ETH işlemleri başlıyor

Coinbase
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, yeni bir borsa açtığını duyurdu. Bu borsa uluslararası hizmet verecek ve bir dizi yeni BTC ve ETH ürünleri ile dikkat çekiyor. İşte, ayrıntılar.


Coinbase, yeni uluslararası borsa açtı: BTC ve ETH işlemleri başlıyor

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, dünya geneline genişleme adımları atıyor. Coinbase, Bermuda merkezli uluslararası türevler borsası açtı. Coinbase, son dönemlerde ABD’de bir dizi düzenleyici problemleri ile karşı karşıya kalmıştı. Özellikle de SEC ile başı beladaydı. Bundan dolayı böyle bir adım attı.

Coinbase (@coinbase) Twitter üzerinden yaptığı açıklamada şöyle diyor:

“Coinbase bugün Coinbase International Exchange @CoinbaseIntExch açtı ve ABD dışındaki uygun yetki alanlarındaki kurumsal müşterilere 5 kata kadar kaldıraçla USDC üzerinde ödemeleri yapılan BTC ve ETH sürekli vadeli işlemleri sunmaya başlayacak.”

İlgili – Ünlü CEO, kripto sektöründe 100x büyüyecek alanı açıkladı

Coinbase International Exchange’in likidite sağlamaya hevesli bir dizi dış piyasa yapıcının desteğiyle güçlü bir ticaret deneyimi sunacağı bildirildi.

Coinbase, hala bir ABD şirketi olarak bu ülkede hizmet vereceklerini de açıklıyor. Ancak dünya genelinde birçok ülkenin kripto düzenlemeleri konusunda ciddi adımlar attığını da bildiriyor. Böylece bu stratejik kripto merkezleri konusunda adımlar atılıyor.

İlgili – Ethereum fiyatı 1.800 dolar kritik desteğini test etti: ETH daha fazla düşer mi?

Bu Coinbase’in türev ticareti alanında attığı ilk adım. Coinbase International Exchange borsasında Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için sürekli vadeli sözleşmeler bugün çalışmaya başlayacak. Tüm işlemler USDC üzerinden gerçekleşecek. Borsa, fiyat paraya geçişler konusunda bir planı olmadığını da açıklıyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.