Loading...
btc
BTC
-0.14%
Bitcoin
63.334,52 USDT
eth
ETH
-0.1%
Ethereum
3.098,98 USDT
bch
BCH
-3.39%
Bitcoin Cash
491,07 USDT
xrp
XRP
-0.33%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
1.2%
Litecoin
79,03 USDT
bnb
BNB
-0.69%
Binance Coin
548,92 USDT
sol
SOL
-0.77%
Solana
137,45 USDT
avax
AVAX
1.08%
Avalanche
35,54 USDT
ada
ADA
2.36%
Cardano
0,47 USDT
dot
DOT
0.54%
Poladot
6,74 USDT
doge
DOGE
-2.8%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-0.6%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ünlü CEO, kripto sektöründe 100x büyüyecek alanı açıkladı

Analistten Ethereum boğa sezonu için
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü CEO, geleneksel finansal sektörün yerini alarak 100 kat büyüyebilecek kripto para alanını açıkladı. Ona göre dünyanın finansal sektörünün geleceği burada bulunuyor. İşte, açıklamasının ayrıntıları.


Ünlü CEO, kripto sektöründe 100x büyüyecek alanı açıkladı

Maple Finance CEO’su Sidney Powell, merkezsiz finansın (DeFi) önümüzdeki 10 yıl içinde 100x’lik dev bir patlama yapabileceğini söylüyor. Böylece geleneksel finans (TradFi) şirketlerinin de yerini alacak.

İlgili – DeFi nedir? DeFi – Merkezsiz Finans projelerinin önemi nelerdir?

Kripto para sektöründen Scott Melker’e yeni bir röportaj veren DeFi ödünç platformunun kurucusu da olan Sidney Powell, merkezsiz finansın teminat olarak gerçek dünya varlıklarını da eklemesi ve daha fazla finansal ürün çıkarmasıyla dev bir büyüme yaşayabileceğini belirtiyor. Şöyle açıklıyor:

“Şu an DeFi’ye baktığımda, sadece ABD’yi bile görütsek, toplam finansal sistemin çok küçük bir parçasını oluşturuyor. Peki, DeFi nasıl olacak da finansal sistemin geri kalanını ele geçirecek? Daha fazla ve daha geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olmalı. Sadece aşırı teminatlandırılmış ödünçlere dayanamaz. Bu durumda varlıkların toplam piyasa değeri ile sınırlanmış olacak.

İşte tam da burada işin içine gerçek dünya varlıkları katılıyor. Çünkü eğer DeFi’de verilen ödünçleri gerçek dünya varlıkları ile teminatlandırırsanız, o zaman 10 milyon dolarlık Bitcoin ya da ETH’ye ihtiyaç duymadan 10 milyon dolarlık borç verebilirsiniz. Yardımı olacak şeylerden biri bu.”

Maple Finance CEO’su Sidney Powell aynı zamanda düzenlemeler ve DeFi’nin nasıl çalışacağı konusunun aydınlığa kavuşmasının de sektörün daha da büyümesine yol açacağını belirtiyor. Çünkü bu durumda büyük geleneksel finans şirketleri de bu alana adım atacak. Böylece daha hızlı bir büyüme kaydedilecek.

İlgili – Efsanevi trader Peter Brandt’tan önemli Bitcoin ve altcoin açıklaması

Ünlü CEO, bahsettiği gelişmeler üzerine DeFi’nin önümüzdeki 10 yıl içinde 100x büyüyebileceğini belirtiyor.

İşte, ilgili röportaj ve açıklamalar:

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.