1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü CEO, kripto sektöründe 100x büyüyecek alanı açıkladı

Ünlü CEO, kripto sektöründe 100x büyüyecek alanı açıkladı

Ünlü CEO, kripto sektöründe 100x büyüyecek alanı açıkladı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü CEO, geleneksel finansal sektörün yerini alarak 100 kat büyüyebilecek kripto para alanını açıkladı. Ona göre dünyanın finansal sektörünün geleceği burada bulunuyor. İşte, açıklamasının ayrıntıları.


Ünlü CEO, kripto sektöründe 100x büyüyecek alanı açıkladı

Maple Finance CEO’su Sidney Powell, merkezsiz finansın (DeFi) önümüzdeki 10 yıl içinde 100x’lik dev bir patlama yapabileceğini söylüyor. Böylece geleneksel finans (TradFi) şirketlerinin de yerini alacak.

İlgili – DeFi nedir? DeFi – Merkezsiz Finans projelerinin önemi nelerdir?

Kripto para sektöründen Scott Melker’e yeni bir röportaj veren DeFi ödünç platformunun kurucusu da olan Sidney Powell, merkezsiz finansın teminat olarak gerçek dünya varlıklarını da eklemesi ve daha fazla finansal ürün çıkarmasıyla dev bir büyüme yaşayabileceğini belirtiyor. Şöyle açıklıyor:

“Şu an DeFi’ye baktığımda, sadece ABD’yi bile görütsek, toplam finansal sistemin çok küçük bir parçasını oluşturuyor. Peki, DeFi nasıl olacak da finansal sistemin geri kalanını ele geçirecek? Daha fazla ve daha geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olmalı. Sadece aşırı teminatlandırılmış ödünçlere dayanamaz. Bu durumda varlıkların toplam piyasa değeri ile sınırlanmış olacak.

İşte tam da burada işin içine gerçek dünya varlıkları katılıyor. Çünkü eğer DeFi’de verilen ödünçleri gerçek dünya varlıkları ile teminatlandırırsanız, o zaman 10 milyon dolarlık Bitcoin ya da ETH’ye ihtiyaç duymadan 10 milyon dolarlık borç verebilirsiniz. Yardımı olacak şeylerden biri bu.”

Maple Finance CEO’su Sidney Powell aynı zamanda düzenlemeler ve DeFi’nin nasıl çalışacağı konusunun aydınlığa kavuşmasının de sektörün daha da büyümesine yol açacağını belirtiyor. Çünkü bu durumda büyük geleneksel finans şirketleri de bu alana adım atacak. Böylece daha hızlı bir büyüme kaydedilecek.

İlgili – Efsanevi trader Peter Brandt’tan önemli Bitcoin ve altcoin açıklaması

Ünlü CEO, bahsettiği gelişmeler üzerine DeFi’nin önümüzdeki 10 yıl içinde 100x büyüyebileceğini belirtiyor.

İşte, ilgili röportaj ve açıklamalar:

Kaynak

Etiketler: