BTC : 60886 ₺ ETH : 1386 ₺ XRP : 1.33 ₺ LTC : 291.7 ₺ USDT : 6.847 ₺ XLM : 0.4464 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Uzmanından Stellar fiyat tahmini: XLM 2019 yılında 4x yapabilir

Uzmanından Stellar fiyat tahmini: XLM 2019 yılında 4x yapabilir

Uzmanından Stellar fiyat tahmini: XLM 2019 yılında 4x yapabilir
0
huobi_koinmedya

Jed McCaleb ve XLM taraftarları için güzel bir haberimiz var. Uzmanlar XLM 2019 yılında 4x yapabileceğini belirtiyor. Hatta bu ay XLM’nin 2x yaparak bunu kanıtlayabileceğini iddia ediyor.


İddia: XLM 2019 yılında 4x görebilir

Stellar fiyatıyla ilgili tahminlerde bulunan Finder’ın uzmanları, Stellar Lumens’in ay sonuna kadar %84 artış yaşayabileceğini belirtti. Haberin hazırlandığı an itibariyle 0.10 dolar olduğunu göz önünde bulundurursak, eğer tahminlerin gerçekleşmesi durumunda XLM tokeni 0.18 doları göreceğini bekleyebiliriz.

Bildiğiniz üzere, kripto para piyasasında fiyatını 2x yapmak çok da zor değil. Piyasa durağan olsa bile her şey güzel bir habere bakar. Bu yüzden XLM tokeni için 2x yapması sürpriz olmayacaktır. İddida bulunanların öncede haber aldığı bir gelişme olup olmadığı bilinmez ama bu XLM’ye dikkat etmekte yarar var.

koinmedya_brave

Eğer işler dedikleri gibi gelişirse, XLM tokeni yıl sonuna kadar fiyatını 4x yaparak $0.41 görebilir. Aslında bu tahmin hiç de uçuk kaçık bir tahmin değil. Çünkü, 2018’in büyük bir zamanını $0.40 değerinin üzerinde geçirmiş bir token, piyasa toparlanınca aynı seviyesini rahatlıkla görebilir.

Finder’ın uzmanları Cardano fiyatı için de bir tahminde bulundu. Cardano fiyatında, Şubat ayının ikinci haftasına kadar %43 artış beklediklerini belirttiler.

XRP tahmininde de bulunan uzmanlar, Cardano ile aynı süreç içerisinde XRP tokeninde %44 artış bekliyorlar. Uzmanların ilgili tahminleri tutup tutmayacağını birlikte göreceğiz.

Bildiğiniz üzere, kripto piyasası çok değişkenin aktif olduğu bir piyasadır. Bu yüzden yatırımlarınızı kendi akıl sürecinizden geçirerek yapınız.

koinmedya_brave