1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü CEO ayı piyasası hakkında kritik açıklamalar yaptı!

Ünlü CEO ayı piyasası hakkında kritik açıklamalar yaptı!

Ünlü CEO ayı piyasası hakkında kritik açıklamalar yaptı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Blockchain yatırım şirketi Blocktower Capital’in kurucusu Ari Paul, mevcut ayı piyasası hakkında kritik açıklamalar yaptı. Detaylar haberimizde.

Ünlü CEO ayı piyasası hakkında kritik açıklamalar yaptı!

Şartları çok ağır geçen bir ayı piyasasının içinden geçiyoruz. Kripto piyasasının toplam değeri 1 trilyon doların altına düştü. Bu düşüş piyasadaki yatırımcıları ciddi anlamda tedirgin ederken Blockchain yatırım şirketi Blocktower Capital’in kurucusu Ari Paul, piyasa koşulları hakkında çok kritik değerlendirmelerde bulundu.

Ünlü CEO, güncel ayı piyasasını 2000 yılındaki teknoloji çöküşüyle ​​karşılaştırdı ve BTC’yi piyasa çöküşünden sağ kurtulan şirketlerden biri olan Amazon’a benzetti.

Ari Paul, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada piyasa koşullarının iyileştirilmesi gerektiğine dikkat çekti ve Ethereum (ETH) ağındaki gecikmeler ve Bitcoin’in güvenliği ile gelecekteki yükseltmelerin boğa koşuları sırasında gözden kaçırıldığını savundu. Paul, bugünün kripto pazarını 2000 yılındaki Nasdaq piyasasıyla karşılaştırarak çoğu kriptonun riskli ve henüz haklarında konuşmak için erken olduğunu söyledi.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Blocktower kurucusu, Bitcoin’e özel olarak değindi ve çökmeden sağ kurtulacak “Amazon” gibi bir varlığın Bitcoin olabileceğine inandığını belirtti. Ünlü yönetici, hem ürün olarak ve hem de teknoloji açısından Bitcoin’in rakibi olmadığı için diğer kripto para birimlerine şüpheyle yaklaşıyor ve Bitcoin’in altcoinlerden ayrı bir yerde olduğunu savunuyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Paul, yatırımcılar mevcut piyasa düşüşü sırasında ne satın aldıklarına dikkat etmeleri konusunda da uyardı ve altcoinlerin riskli olabileceğini belirtti.

ayı piyasası

Ari Paul’un son derece umutlu olduğu Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 21,690 dolardan işlem görüyor. BTC, son bir haftada %30’a yakın değer kaybetti. Ancan toplam kripto pazarındaki dominasyon oranı %45 seviyesinde.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri (Tüm zamanlar)

Ünlü CEO ayı piyasası hakkında kritik açıklamalar yaptı!

 

Canlı Bitcoin fiyatı

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.