Kıdemli uzmandan pembe kripto para tablosu

kripto para
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Usta kripto para gurusu Raoul Pal, kripto para piyasalarının olumsuz hissiyata rağmen hala temelde yükseldiğini söyledi. Kripto uzmanı ve eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, kripto endüstrisindeki olumsuz duyguların tüm zamanların en yüksek seviyesinde olmasına rağmen, kriptonun temellerinin güçlü kaldığını söylüyor.

Kripto paranın temelleri çok sağlam

Yeni bir röportajda Pal, yatırımcı olumsuzluğunun, tüm kriz dönemleri içinde şimdiye kadar gördüğü en yüksek seviyede olduğunu söylüyor. Pal şöyle diyor: “İçinde bulunduğumuz şey tam bir çılgınlık, çünkü deprem oldu ve herkes aşırı duyarlı. Kariyerimde, hem kriptoda hem de borsada böyle bir duygu görmedim. Twitter çok kötü. NASDAQ‘nın büyük bir durgunluğu fiyatlamış olabileceğini söylemek için nispeten yükseliş eğilimi gösteren bir grafik koydum, sadece marjinal bir yükseliş. 100 öfke yorumu almış durumdayım, [bunu] önermeye nasıl cüret edebilirsin görüşünde insanlar.”

kripto para

2008’de olmayan, 2001’de olmayan bir ölçekte öfke, küskünlük, korku var şu anda. Ancak Pal, büyük teknolojinin kripto endüstrisi ile giderek daha fazla iç içe geçtiğine dikkat çekerek, kripto alanının kurumsal yatırımcılar tarafından benimsenmesinin artmasıyla yükselişe geçtiğini söylüyor. Pal konu hakkında şöyle diyor:

Kripto piyasasında bir şey değişti mi? Teknoloji kullanılıyor mu? Solana blok zincirini Meta ile NFT’ler (mübadele edilemez belirteçler) için kullanmayı kabul etti mi? Evet. Google, Solana ile çalışıyor mu? Evet. DeFi (merkezi olmayan finans) başarısız oldu mu? Hayır. Merkezi olmayan finansal sistem fikri işe yarıyor mu? Evet. Kripto para birimleri İnternet’teki bir değer sisteminde değiş tokuş ediliyor mu? Evet. Bu ekosistemde insan sayısı artıyor mu? Stabilize olduğu için çok değil. Ancak geçmiş döngüye bakarsanız, yani 2017’deki zirveden 2019’daki düşüşe bakarsanız, aktif cüzdan adreslerinin yaklaşık %80’ini kaybettik. Şimdi baktığımda, benimseme artmaya devam ettiği için yaklaşık %30 kaybettik.

 

kripto para

Pal, yatırımcıların kripto yatırımında uzun vadeli bir yaklaşım benimsemeleri, panik düşüşleri sırasında satın almaları ve gelecekteki kazançları görmek için varlıklarını ellerinde tutmaları gerektiğini söylüyor ve ekliyor: “Yani bu gerçekten psikolojik bir oyun. Ve bu uzun vadeli bir oyun. Karışmıyoruz çünkü bir yılda veya iki yılda para kazanabiliyoruz. Diyoruz ki, dinle, buradaki bahis şu, eğer beklersen ve panik döngüsünün en altında yatırım yaparsan ve sadece beklemeye devam edersen ve kaldıraç kullanmazsan ve ne yaptığın konusunda mantıklı olursan sorun yaşamazsın.”

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Kıdemli uzmandan pembe kripto para tablosu
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.