1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü CEO, kripto para piyasalarının toparlanacağı tarihi verdi

Ünlü CEO, kripto para piyasalarının toparlanacağı tarihi verdi

Ünlü CEO, kripto para piyasalarının toparlanacağı tarihi verdi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

deVere Group CEO’su Nigel Green, Bitcoin (BTC)‘deki ve kripto piyasalarındaki düşüşün ne zaman sona ereceği konusunda değerlendirmelerde bulundu. Finansal danışmanlık firması deVere Group CEO’su Nigel Green, kripto ayı piyasasının sona ermesine aylar kaldığı konusunda iyimser.

Ünlü CEO, kripto para piyasalarının toparlanacağı tarihi açıkladı

Ünlü CEO Green, enflasyon yavaşlamaya başladığında ve merkez bankaları para politikasını gevşetmeye başladığında Bitcoin (BTC) ve diğer kripto varlıkların fiyatlarının artacağını söylüyor. Green’e göre, kripto para birimleri gibi belirli bir değer artışının ardından değer kaybeden varlıklar Nisan 2023’te toparlanmaya başlayabilir. Ünlü CEO konu hakkında şu değerlendirmelerde bulundu:

Düşük faiz oranlarından en çok yararlanan varlıklar, doğal olarak, faiz artırımlarından en çok 2022’de etkilendi. Bunlar, özellikle teknoloji sektöründeki hisse senetlerini ve diğer risk varlıklarının yanı sıra kripto para birimlerini içeriyor diyebiliriz. 2023’ün ikinci çeyreğinde olması muhtemel bir faiz gevşetme programından, kripto paraların en çok faydalanan varlıklar arasında olacağını umuyoruz. Önceki rallilerin yüksek hacimli görünntüsü pek olası olmasa da, bunun yerine gevşeme başladığında Bitcoin için daha istikrarlı, devam eden bir yukarı yönlü hareketlenme göreceğiz.

kripto para

“Piyasalara güven geri geliyor” diyen Green, Bitcoin’in mevcut fiyatının uzun vadeli yatırımcılar için cazip olduğunu söylüyor. Tecrübeli CEO değerlendirmelerine şu şekilde devam etti: “Birçok ciddi, uzun vadeli yatırımcı, mevcut düşük değerleri bir satın alma fırsatı olarak kullanacak…  Faiz artışıyla ilgili olumlu bir şey, bedava paranın kolay akışı ortadan kalktıkça varlıkların gerçek değerini görebildik. Görkemli günlerinden %70 düşmesine ve 2022 boyunca yatırımcısını üzmesine rağmen Bitcoin, on yılın en iyi performans gösteren varlık sınıfı olmaya devam ediyor.”

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: