1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Dogecoin (DOGE) yeni bir ralliye mi hazırlanıyor?

Dogecoin (DOGE) yeni bir ralliye mi hazırlanıyor?

Dogecoin (DOGE) yeni bir ralliye mi hazırlanıyor?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Meme kripto para Dogecoin son günlerdeki yükselişi ile dikkat çekiyor. DOGE yeni bir ralliye mi hazırlanıyor. Detaylar haberimizde.

Dogecoin (DOGE) yeni bir ralliye mi hazırlanıyor?

Dogecoin son birkaç gün içerisinde %30’dan fazla artış gösterdi. Meme kripto para geçtiğimiz ay %165’lik bir ralli yaparak olağanüstü bir performans gösterdi. DOGE cephesinde yeni bir ralli mi başlıyor. Dilerseniz altcoinin teknik verilerine bir göz atalım.

Dogecoin’in geçtiğimiz gösterdiği önemli performansın ana sebeplerinden biri Bitcoin’in bir ivme kazanması ve 17.000 dolara yükselmesiydi. Ancak FTX çöküşü tüm kripto piyasasında bir daralmaya neden oldu ve Doge’deki bahar görünümü de sona erdi.

İlgili: Dogecoin nedir, geleceği nasıl?

Son gelişmelerle birlikte, diğer birçok altcoin de DOGE’nin etkisi altında yükseliş mücadelesi veriyor. Doge boğalarının yeni hedefi 0,15 dolar.

Fiyat şu anda kritik 50 günlük MA seviyelerinin üzerine çıktı ve  0,09 doların üzerinde seyrediyor.  Fiyatın 0,236 FIB seviyesinin üzerine çıktığını ancak devam edemediğini görüyoruz.

Dogecoin

Bu FIB seviyeleri genellikle zayıf seviyeler olarak kabul edilir, ancak kripto alanındaki gizli yükseliş gücü için bağlam sağlayabilir. Ayrıca, DOGE fiyatının hafta sonu boyunca 0,38 FIB seviyelerinin üzerine çıkarak 0,1054 seviyesinin üzerine çıkması bekleniyor. Boğalar bu seviyelerde tutunamazsa 0,05 seviyesine kadar büyük bir geri çekilme görebiliriz. Yatırımcıların bu durumu göz ardı etmemesi gerekiyor.

Dogecoin günlük aktif adres sayılarındaki artış ve zincir üstü veriler Dogecoin için yükseliş sinyali veriyor.

Dogecoin

Özetle, Dogecoin fiyatının 0,15 dolar bölgesinin çok ötesine sıçrama fırsatı elde etmek için kırılması ve 0,095 dolar üzerinde kalması gerekiyor.

DOGE, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,091 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Dogecoin fiyat tahmini

Kaynak

 

 

 

Etiketler: