1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü yazar ralli yapacağını tahmin ettiği iki kripto parayı açıkladı!

Ünlü yazar ralli yapacağını tahmin ettiği iki kripto parayı açıkladı!

Ünlü yazar ralli yapacağını tahmin ettiği iki kripto parayı açıkladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasası toz duman. Düşüş devam ederken ünlü yazar Andres Bylund, Bitcoin ve Ethereum’un çıkış yapacağını tahmin etti. Detaylar haberimizde.

Ünlü yazar ralli yapacağını tahmin ettiği iki kripto parayı açıkladı!

Kripto piyasasında yaşanan şok devam ediyor. Bitcoin ve altcoinler değer kaybetmeye devam ederken ünlü yazar Andres Bylund’dan yatırımcıları rahatlatacak bir tahmin geldi.

2022 yılı kripto yatırımcıları için kelimenin tam anlamıyla bir şok yılı oldu. Yatırımcılar, jeopolitik mücadeleler, hızla yükselen enflasyon, neredeyse her sektördeki tedarik zinciri zorlukları arasında piyasalardan uzaklaştı.  “Riskli yatırımın” ders kitabı tanımı olarak, kripto sektörü bu pazar çapındaki düzeltmenin yükünü aldı.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Lider kripto para birimi Bitcoin, 20,000 dolar seviyesine gerileyerek Ocak 2021’deki seviyesine düştü. Yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 21,455 dolardan işlem gören BTC, son 24 saatte %5 değer kaybetmiş durumda. Bitcoin’in haftalık değer kaybı ise %30. Kripto paranın piyasa değeri 408 milyar dolara geriledi.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

Ünlü yazar ralli yapacağını tahmin ettiği iki kripto parayı açıkladı!

 

Bylund, kripto piyasası çökerken Bitcoin ve Ethereum’un yakından takip edilmesi gerektiğini önerdi. Yazar, her iki kripto paranın önümüzdeki çağda çok önemli roller oynayacağını ve kaybettiği değeri geri kazanacağını tahmin ediyor.

Bitcoin’in devasa ölçeği, tartışmasız kripto para biriminin en büyük gücü olarak karşımızda duruyor. BTC’nin trilyonlarca dolar olarak ölçülen potansiyeli olduğuna dikkat çeken yazar Bitcoin için ikinci bir satın alım fırsatı geldiğini tahmin ediyor.

Ethereum tarafına bakacak olursak Bylund, Ethereum’un da Bitcoin’in pazar ölçeği avantajına sahip olduğuna dikkat çekiyor. Ethereum, değişen piyasa koşullarına ve diğer girdilere dayalı olarak program kodunu yürütme yeteniği olduğunu belirten ünlü yazar, akıllı sözleşme platformunun Ethereum 2.0’a geçişinin önemli bir atılım getireceğini tahmin ediyor.

İlgili: Ethereum 2.0 ne zaman gerçekleşecek?

Ethereum, bu haftanın en fazla kaybeden altcoinlerinden biri olmuş durumda. ETH, 1,131 dolardan işlem görürken haftalık değer kaybı %40’a yaklaştı. Günün erken saatlerinde 1,000 dolar seviyesine yaklaşan Ether, küçük bir toparlanma gösterdi ve yeniden 1,100 doların üzerine çıktı.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Günlük Ethereum (ETH) fiyat hareketleri

Ünlü yazar ralli yapacağını tahmin ettiği iki kripto parayı açıkladı!

 

Canlı Bitcoin fiyatı

Canlı Ethereum fiyatı

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.