BTC : 63411 ₺ ETH : 1575 ₺ XRP : 1.213 ₺ LTC : 286.5 ₺ USDT : 6.884 ₺ XLM : 0.4789 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Swiss Franck Muller’den Bitcoin soğuk cüzdan özellikli lüks kol saati

Swiss Franck Muller’den Bitcoin soğuk cüzdan özellikli lüks kol saati

Swiss Franck Muller’den Bitcoin soğuk cüzdan özellikli lüks kol saati
0
huobi_koinmedya

Dünyaca ünlü Swiss Franck Muller’den Bitcoin ve diğer kripto paralar için cüzdan özelliği sağlayan kol saati üretim hamlesi.  Kol saatinini soğuk cüzdanı hacklenemez özellikte üretileceği iddia ediliyor.


Swiss Franck Muller’den Bitcoin saatleri

Dünyaca ünlü Swiss saat üretici Franck Muller’de yeni bir kol saati modeli geliyor. Cointelegraph Brasil’in paylaştığı habere göre Franck Muller, Regal Asset ile bu konuda bir anlaşmaya vardı.

Franck Muller’in üreteceği kol saati modelinin adı “Encrypto“. Model, Bitcoin soğuk cüzdan özelliği taşıyacak. Bu sayede Bitcoin yatırımcıları Bitcoin’lerini yanlarında taşıyabilecek.

Üst düzey gelir grubuna hitap eden Franck Muller’in ürettiği saatler 9,800 dolar ile 50,600 dolar arasında değişiyor. Encrypto’nun soğuk cüzdanı hacklenemez özellikte üretileceği iddia ediliyor.

koinmedya_brave

Franck Muller’in bölge direktörü Erol Baliyan, Bitcoin’i milenyumun altını olarak tanımlamaktadır. Baliyan, Bitcoin için “yenilik ve kişisel tercihin kusursuz evliliği” ifadesinde bulunmaktadır.

Encrypto, Bitcoin’in yanında Ethereum ve XRP gibi toplamda 5 kripto para için cüzdan hizmeti sunacak. Encrypto, Bitcoin veya geleneksel yöntemlerle satın alınabilecek.

Franck Muller kol saatleri satış mağazaları Türkiye’de de bulunmaktadır. Franck Muller kol saatleri İstanbul’da toplamda 5 mağaza satışa sunulmaktadır.

Diğer lüks kol saati üreticisi Vacheron Constantin, yakın zamanda saat üretim teknolojisinde blockchain teknolojisini kullanacağını duyurmuştu.

koinmedya_brave

Geçtiğimiz yıl Swiss Hublot saat üreticisi ise Bitcoin’in 10’uncu yıl seneye-i devriyesine özel 210 adet özel üretim “Big Bang Blockchain” kol saatlerini üretmişti.

Aşağıdaki haber başlıkları ilginizi çekebilir:

Ripple’ın 0.4 dolar mücadelesi: Uluslararası Ödemeler Bankası (BIS) etkili olur mu?

Jeff Garzik: Bitcoin “Ekonomik Paradoksu” ve altcoin’ler

Bitcoin madenciliği kazandırıyor: Trilyonluk Fidelity’de bu işe giriyor

Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

Etiketler: