1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ripple’da dev hareketlilik! XRP pump yapmaya mı hazırlanıyor?

Ripple’da dev hareketlilik! XRP pump yapmaya mı hazırlanıyor?

Ripple’da dev hareketlilik! XRP pump yapmaya mı hazırlanıyor?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Geçtiğimiz haftadan bu yana, Ripple ağında büyük hareketler kaydediliyor. Ve bu arada fiyatlar, kritik bir psikolojik seviyeye yaklaşıyor. Peki bu durum patlamaya neden olabilir mi? XRP pump yapmaya hazır mı?

XRP pump yapar mı?

Kripto topluluğu son bir haftadır, Ripple (XRP) ağında gerçekleşen balina hareketlerini izliyor. Geçen hafta sadece bir balina yaklaşık 143 milyon XRP taşıdı. Ayrıca geçtiğimiz hafta balinalar, 40 ve 60 milyon XRP’lik dev alımlar gerçekleştirdi.

Ve yine 13 Aralık’ta Binance’ten yaklaşık 116 milyon dolar değerinde 300 milyon XRP taşındı. Bunlardan birkaçı ise, Bitstamp borsasına gitti.

İlgili: İşte milyoner XRP balinalarını akümülasyona iten sebep!

 

 

Ayrıca, en son birkaç saat önce 35 milyon XRP daha taşındı. Mevcut fiyatlardan, bu son işlem yaklaşık 13,8 milyon dolara tekabül ediyor.

 

Ripple'da dev hareketlilik! XRP pump yapmaya mı hazırlanıyor?

 

İlginizi çekebilir:

Ripple XRP işlem hacmi artıyor!

Balina faaliyetleri, genellikle daha büyük bir harekete zemin oluştuğunun bir göstergesidir. Ancak, şu ana kadar, herhangi bir önemli fiyat hareketi gerçekleşmedi.

Bu arada XRP’nin işlem hacmi de son birkaç gündür artıyor. 12 Aralık’tan bu yana hacim yaklaşık 317 milyon dolardan %325 artarak, 1.35 milyar dolara yükseldi. Aynı zaman diliminde, fiyat da %5 artarak, önemli bir seviyeye yaklaştı.

 

 

Bu arada Santiment’e göre, bu ayın başlarında aktif XRP adreslerinde de bir artış oldu. Analiz platformu ayrıca, balina adresleri tarafından tutulan XRP arzının, beş hafta içinde %16,7’den %18,3’e çıktığını ortaya koydu.

Ayrıca, “Onchain Whales” Twitter hesabı, XRP NFT işlemlerinin de arttığını bildirdi.

Tüm bu on chain faaliyetler, fiyatta bir kırılmaya yol açacak mükemmel bir fırtına olabilir. Ve bu fırtınanın sonucunda ise, XRP pump yapabilir.

 

 

XRP fiyat görünümü de pozitif!

XRP fiyatları, 0,40$ seviyesinde yer alan önemli bir psikolojik seviyeye yaklaşıyor. Ki boğalar son iki haftadır bu fiyatın üzerine çıkamadı.

Sınır ötesi ödemelere odaklanan kripto para, şu anda günlük bazda %2’den fazla artış gösteriyor. Sonuç olarak; XRP, yazımızı yayına hazırladığımız sırada CoinMarketCap verilerine göre, 0,391 dolardan işlem görüyor.

Ancak Ripple fiyatı, neredeyse geçtiğimiz ay boyunca konsolide oldu ve şimdi ise, bu aralıkta işlem görüyor. Bu arada fiyat şu anda, Ocak 2018’deki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,40$’dan %88,5 düşüş gösteriyor.

2023’te sonuçlanması beklenen davada, Ripple’ın SEC’e karşı bir galibiyet elde etmesi, XRP’yi çok daha yüksek seviyelere taşıyabilir. Ve tabii ki, davanın kaybedilmesi de muhtemelen kripto için felaket olacak.

Ayrıca bknz:

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.