1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Analist, Litecoin fiyatında boğaların harekete geçeceği tarihi açıkladı!

Analist, Litecoin fiyatında boğaların harekete geçeceği tarihi açıkladı!

Analist, Litecoin fiyatında boğaların harekete geçeceği tarihi açıkladı!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto topluluğunun yakından takip ettiği popüler bir kripto analisti, uçtan uca ödeme ağı Litecoin’in yerel tokeni LTC için yükseliş tahmininde bulundu.

Litecoin fiyatında yükseliş işaretleri!

Youtube’da yayınladığı yeni bir piyasa değerlendirmesinde popüler analist, son birkaç haftadır devam eden yatay fiyat hareketine rağmen, yükseliş eğilimi gösterdiğini söylüyor.

 DonAlt, Litecoin (LTC)’in Bitcoin karşısında, bir sonraki yükseliş ayağı için hazırlandığını söylüyor:

 

Analist, Litecoin fiyatında boğaların harekete geçeceği tarihi açıkladı!

 

“Litecoin fiyatı, yukarıya doğru güçlü bir hamle yaptı, biraz yatay gitti. Sonra yukarıya doğru başka bir güçlü hareket. Ve dürüst olmak gerekirse, yukarı yönlü hareketle karşılaştırıldığında çok küçük kalan iki kırmızı hafta. Baktığınızda, bunun aslında yanlara doğru hareket ediyor olduğunu görebilirsiniz.

Sol tarafı kaldırırsanız; bu, yukarı yönlü büyük hareketlerin olduğu tipik bir boğa piyasası davranışı gibi görünüyor. Ardından tekrar yukarı doğru genişlemeden önce sığ geri çekilmeler oluyor.”

 Bu arada LTCBTC paritesi, 2022’nin en düşük seviyesi olan 0,001716 BTC’den (29,05$) yaklaşık %155 oranında değer kazandı. Yazımızı yayına hazırladığımız sırada, 0,004375 BTC’den (bu da yaklaşık 74,06$’a tekabül ediyor) işlem görüyor.

İlginizi çekebilir:

 

Analist videonun devamında, Litecoin’in diğer kripto varlıklara kıyasla daha fazla güç gösterdiğini söylüyor. Ancak, altcoinin yeniden yükselmeye başlamadan önce, en az bir veya iki hafta daha yatay işlem yapmasını bekliyor.

“Açıkçası, beş ya da altı hafta boyunca gerçekten çok güçlü bir görünüme sahip olduğunuzda, bunun ters gittiği bir zaman oluyor. En iyi ihtimalle, tabii ki işlerin çılgınca bir boyuta ulaştığı, temelde iki kat artış elde ettiği ve sonra %30 geri çekildiği zamanlar da var.

Ancak bu durumda, Bitcoin paritesinde çok çok sığ bir geri çekilme var. Bu yüzden bunu önemsemiyorum. Hızı hakkında da gerçekten endişelenmiyorum. Bir sonraki hamleyi yapmadan önce, bunun bir veya iki hafta daha yatay gitmesini bekliyorum. Bu yüzden, dürüst olmak gerekirse, gerçekten endişelenmiyorum.”

Litecoin fiyatı, CoinmarketCap verilerine göre, yazımız yayınlanırken 74,12 dolardan işlem görüyor.

Etiketler: