BTC : 66080 ₺ ETH : 1640 ₺ XRP : 1.38 ₺ LTC : 320.5 ₺ USDT : 6.755 ₺ XLM : 0.5563 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Ripple fiyatı ilk hedef 0.27 dolar – Peki ya sonrası?

Ripple fiyatı ilk hedef 0.27 dolar – Peki ya sonrası?

Ripple fiyatı ilk hedef 0.27 dolar – Peki ya sonrası?
0
huobi_koinmedya

Ripple fiyatı ilk hedef neresi? XRP uzun süre koruduğu 0.30 dolar desteğini kırdıktan sonra 0.25 dolar desteğine tutundu. Peki hedef neresi?


Ripple fiyatı ilk hedef 27 cent

Uzmanlar Ripple fiyatı ilk hedef için 0.27 dolar hattını adres gösteriyorlar. Peki bu hedef ne zaman gerçekleşecek. Hem, 0.27 dolar hiçbir XRP yatırımcısını tatmin etmez. XRP’yi uzun zamandır, büyük bir sabırla ellerinde tutan yatırımcılar, kripto parayı 1 doların üzerinde görmeden rahat edemeyecekler.

Yazı kaleme alındığı sıralarda XRP 0.250 dolardan işlem görüyordu. Uzun süren düşüş döngüsünden oldukça yaralı çıkan XRP’de gözler yukarıda. Çünkü XRP’nin tarihçesi uzun süren durgun bekleyişler sonrası gelen ani ataklarla dolu.

Aşağıdaki grafik XRP’nin 2015 yılından bu yana gerçekleştirdiği atılımları gösteriyor. Grafik bize XRP’nin ayı kafeslerine her düşüşünde bir yolunu bulup o tuzaktan kurtulduğunu gösteriyor. Bu yüzden umutsuzluğa kapılmaya gerek yok.

koinmedya_brave

Ripple fiyatı ilk hedef

Yukarıdaki analiz bize uzun vadeli dip değerin yakalandığını gösteriyor. Tarih gerçekten tekerrür edecekse, XRP’nin şimdilerde büyük bir atılımın tam öncesinde bulunduğunu söylemek gerek. Hatta Bitcoin önümüzdeki aylarda yatay seyrettiğinde XRP’nin patlama yapma olasılığı çok daha artacak. Bitcoin, bildiğiniz gibi fırtınalı geçen son 6 ayın ardından artık yatay hareket ediyor.

Yukarıdaki grafiğin son hali, 2017 başlarındaki haliyle büyük benzerlik sergiliyor. Stoch RSI, büyük bir atılım gerçekleştirme amacıyla dibe kadar çekilmiş durumda. Mavi ve kırmızı eğriler yükselişi simgeler şekilde cross-over yani ters geçiş yaptılar. XRP yeniden 2017’de yaptığı gibi sert bir yükselişe imza atarsa kolayca 1 doların üzerine çıkabilir. Hatta hedefin 5 dolar olduğunu belirtebiliriz.

Twitter’ın başarılı analist hesaplarından olan Crypto Michael ise ciddi yükseliş bekleyenler arasında. Michael, Ripple’ın Bitcoin karşısındaki grafiğine odaklanıyor. Şimdilerde yaklaşık 3000 satoshi civarında olan XRP’nin ilk hedefi 3300 satoshi seviyesini (kırmızı dikdörtgen) aşmak. Eğer yeşil destek hattı korunabilir ve kırmızı direnç hattı aşılabilirse hedef 4120 satoshi. Bu ise %35 artış demek.

koinmedya_brave

Kısa vadede 27 cent beklentisi

Ripple fiyatı ilk hedef Ripple fiyatı ilk hedef 0.27 dolar - Peki ya sonrası?

Ripple için kısa vadede 27 cent beklentisi olduğunu belirtmiştik. Yukarıdaki analiz çalıştığında fiyat kendini 0.27 cent seviyesine taşımış olacak. Kısa vadeli teknik göstergeler yükselişi destekliyor. Diğer yandan Bitcoin’in altcoinler karşısında mevzi kaybetmesi de büyük kripto paraların önünü açan bir diğer etmen.

Son olarak şu analizi de dikkate alalım:

Bu analizde XRP’nin 2900 satoshi desteğine tutunduğu müddetçe ani yükselişler için kapıların açılacağını belirtiyor. Ripple hakkında daha fazlası için Tıklayın

Etiketler: