BTC : 64474 ₺ ETH : 1692 ₺ XRP : 1.405 ₺ LTC : 312.9 ₺ USDT : 6.855 ₺ XLM : 0.6452 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoinRipple haberleri
  3. Ripple 30 centi kırarsa neler olur?

Ripple 30 centi kırarsa neler olur?

Ripple 30 centi kırarsa neler olur?
0
huobi_koinmedya

Uzun bir süredir kritik direnç seviyesi 0,30 doların üzerinde işlem gören Ripple yine düşüşe geçti. Ancak analistlere göre Ripple 30 centi kırarsa yükseliş momentumunu başlatabilir.


Ripple 30 centi kırarsa ne olur?

Ripple bir süredir tutunmaya çalıştığı 0,30 doların tekrar altına düştü. Bu düşüş Ripple’ın ciddi bir alım oranını yakalayabileceği bir düşüş olabilir. Analistler Ripple hakkındaki iyimser tutumunu devam ettirirken XRP fiyatlarının kısa vadede ciddi bir kazanım göreceğine inanıyorlar. (Ripple neden 30 centi aşamıyor?)

Twitter dünyasında ünlü bir kripto para analisti olan @CryptoChoe,  Ripple 30 centi kırarsa en yakın hedefinin 45 cent olacağını iddia etti. Bu seviyedeki bir artış Ripple’ın mevcut fiyatını göz önüne aldığımızda müthiş bir değer kazancına işaret ediyor. (Ripple grafiğinde olumlu işaretler)

koinmedya_brave

Dünü 30 centin hemen altına düşerek kapatan Ripple geceden itibari ile tekrar 30 centin üzerine çıkmayı başardı. XRP tokeni yazım esnasında kendisine 0,0302 dolardan alıcı buluyor. Bu arada Ripple’ın son bir iki haftadır tam anlamıyla 0,30 dolar civarına sıkışması da büyük bir hareketin olacağına işaret sayılıyor.

Ripple Swell Etkinliğinden çok şey bekliyor

Diğer taraftan, özellikle Ripple’ın günü 0,30 doların hemen aşağısında kapatması ayılarının etkinliğini hala devam ettirdiğini gösteriyor. Olası sert bir düşüş durumunda Ripple fiyatlarının 0,24 dolar seviyesine düşmesi çok da uzak bir ihtimal değil. Ancak Ripple’ın bu sefer ki görüntüsü çok daha güçlü.

 

koinmedya_brave

Ünlü kripto analisti Loma, yakın zamanda paylaştığı tweet’inde, devam eden Swell konferansının 30 centin üzerinde bir kırılmaya sebep olabileceğine inandığını yazdı. Loma’ya göre Ripple 30 centin üzerine çıkması durumunda %10 civarında bir fiyat artışı görebilir. (Ripple büyük bir ralliye mi hazırlanıyor?)

Swell konferansı devam ederken Ripple fiyatlarının kritik 30 cent direncinin üzerinde kalması çok önemli. Analistlerin iddia ettiği gibi Ripple 30 centi kırarsa veya 30 cent üzerinde bir kırılma yaşarsa kısa vadede büyük bir artış yaşayabilir.

Ancak söz konusu artışın 45 cente kadar sürmesi şu an için yakın bir ihtimal değil. Yine de Ripple, bu ralliyi sağlayacak büyüklükte bir hacme sahip olursa güçlü bir momentumu başlatmasının yolunu açabilir.

 

Kaynak

Etiketler: