BTC : 65080 ₺ ETH : 1620 ₺ XRP : 1.431 ₺ LTC : 320.8 ₺ USDT : 6.796 ₺ XLM : 0.5115 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin NEO haberleri NEO ile Celer Network ekibinden stratejik ortaklık

NEO ile Celer Network ekibinden stratejik ortaklık

NEO ile Celer Network ekibinden stratejik ortaklık
0
huobi_koinmedya

NEO ile Celer Network arasında stratejik bir ortaklık kuruldu. Piyasanın en büyük ve geleceği en parlak blockchain ağlarından biri olan NEO ve Celer Network arasındaki bu ortaklık ne anlama geliyor?


NEO ile Celer Network arasında stratejik anlaşma

Piyasadaki en büyük blockchain ağlarından biri olan NEO geçtiğimiz günlerde, ikinci katman ölçekleme çözümünü entegre etmek için Celer Network ile stratejik bir anlaşma yaptı.

NEO Vakfı ve Celer Network, NEO dApp ekosisteminin ölçeklenebilirliği ve kullanılabilirliğini geliştirmek için kitlesel benimsenmeye yönelik bir ortaklığa imza attı. Bu ortaklık ile, NEO’nun, Celer Network’ün 2. katman ölçekleme çözümünü entegre etmesi ve dApp’lerinin kullanılabilirliğini arttırması mümkün olacak.

Ayrıca Celer’in State Guarding Network’ünün çalışmasına yardımcı olmak için NEO Vakfı, CELR tokenlerini stake yapmaya ve Celer Ağı’nın ana düğümlerinden biri olmaya hazırlanıyor.

koinmedya_brave

Celer Network tarafından yayınlanan makalede, NEO dApp ekosisteminin ölçeklenebilirlik sorununu çözmesi gerektiği ifade ediliyor. Bunu yapmak için de blockchain ağının, NEO Vakfı ile birlikte çalışarak bu sorunu gidermeye karar verdiği belirtiliyor.

NEO Vakfı’nın H1 Mali Raporu

NEO ile Celer Network arasındaki anlaşmanın yanı sıra NEO ile ilgili dikkat çekici bir haber daha açıklandı. NEO Vakfı 2019 yıl ortası mali raporunu tamamladığını duyurdu.

NEO Vakfı, GAS ve NEO’daki yatırım fonları ve diğer varlıkları hakkındaki 2019 mali raporunu yayımladı. Raporda ayrıca vakfın harcamalarından da bahsediliyor.

NEO Vakfı, NEO’nun çekirdek geliştiricilerini motive etmek ve vakfın faaliyetlerini desteklemek ve küresel gelişimi için 566,553 NEO ve 62,118 GAs harcamış. Harcanan NEO coinlerinin değeri 9,97 milyon doların üzerinde.

koinmedya_brave

NEO ile Celer Network arasındaki anlaşma haricinde, raporda Vakıf ayrıca, diğer blockchain projelerine de 126,125 NEO’luk yatırım yaptığını açıklıyor. NEO ekosisteminin büyümesini sağlamak için 104,358 NEO ayrılmış ve bu iki alan için ayrılan miktar 4.06 milyon dolara karşılık geliyor.

Bununla birlikte, NEO Vakfı 43,664,133 NEO ve 4,123,533 adet FAS tokenine sahip. Bu varlıkların toplam değeri ise 745,750,676 dolar. Vakfın elinde bulundurduğu NEO’lar ise dolaşımdaki mevcut arzın % 60’ına tekabül ediyor.

Ayrıca raporda vakfın, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ontoloji (ONT), Ontology Gas (ONG), USD ve CNY gibi diğer varlıklarda da yatırımı bulunduğu kaydediliyor. Bu varlıkların değeri ise 78,6 milyon dolar olarak açıklandı. Hedge (riskten korunma) fonları da eklenince, vakfın sahip olduğu fonların toplam değeri ise 871 milyon dolara ulaşıyor.

Kaynak

Etiketler: