BTC : 84340 ₺ ETH : 2816 ₺ XRP : 2.1 ₺ LTC : 401 ₺ USDT : 7.343 ₺ XLM : 0.748 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriBitcoin
  3. Ralli öncesi kapatılması gereken Bitcoin CME boşluğu kaç dolarda?

Ralli öncesi kapatılması gereken Bitcoin CME boşluğu kaç dolarda?

Ralli öncesi kapatılması gereken Bitcoin CME boşluğu kaç dolarda?
0
huobi_koinmedya

Ralli öncesi kapatılması gereken Bitcoin CME boşluğu kaç dolarda? Bitcoin’in 9300 dolar CME boşluğunu doldurma ihtimali yüksek. Analistler, BTC fiyatının ilk önce bu boşluğu dolduracağını, ardından da ralli yapabileceğini düşünüyor.

Ralli öncesi kapatılması gereken Bitcoin CME boşluğu kaç dolarda?

Bitcoin’in volatilitesi son günlerde yükseldi. Alıcılar ve satıcılar sıkı bir mücadele verse de hiçbirisi kripto paranın yönünü belirleyecek kararlı bir adım atamıyor. Ayrıca BTC fiyatı bir kez daha 10,000 dolar psikolojik seviyeden geri çevrildi. Ardından gelen düşüş ise devam ediyor.

Düşüş sırasında BTC 9,000 dolar bölgesinin ortasında destek buldu ve yatay bir seyir izliyor. Buna rağmen kısa vadede daha fazla düşüş ihtimali var. Çünkü 9,000 dolar bölgesinin alt kısmında bir CME vadeliler boşluğu bulunuyor.

İlgili – Günlük Bitcoin Teknik Analizi: BTC’;de beklentiler, fiyat tahminleri, yorumlar

koinmedya_brave

CME boşluğu Bitcoin’in gücüne zarar verebilir

Şunu hatırlatmak önemli. CME vadelilerde iki boşluk bulunuyordu. Biri 9,300 dolarda, diğeri ise 9,660 dolarda. Son düşüş ile BTC bunlardan birini kapattı. Çünkü Bitcoin bu yazı hazırlanırken 9,584 dolardan (TSİ 10.30) işlem görüyor.

Şimdi sırada diğer CME boşluğu var. Bitcoin fiyatı 9,300 doların altına gerilerse, bu boşluk da tamamen kapatılır.

Popüler kripto para analisti Cantering Clark, son tweetinde bu durum hakkında konuştu. Ona göre Bitcoin her zaman CME vadeli boşluklarını dolduran bir varlık.

Şöyle açıklıyor: “Bitcoin, eninde sonunda tüm boşlukları dolduran bir varlık. Çok yüksek ihtimal bu. Uzun vadeli grafik yükseliş trendinde. Bu aşamada aşağıdaki boşluğu doldurması önemli.”

koinmedya_brave

Ralli öncesi kapatılması gereken Bitcoin CME boşluğu kaç dolarda? Bitcoin’in 9300 dolar CME boşluğunu doldurma ihtimali yüksek.

Kaynak: Cantering Clark

İlgili – Bitcoin 10 bin doları aşmak için emir tahtasındaki o duvarı yıkmak zorunda

BTC boşluğu doldurunca ralli yapabilir

Her ne kadar yüzde 5 düşerek Bitcoin’in 9300 dolar CME boşluğunu doldurma ihtimali yüksek olsa da bundan sonra ralli yapabilir. Çünkü BTC fiyatı yakın zamanda uzun vadeli alçalan trend çizgisinin üzerinde kapanışı onayladı ve önümüzdeki günlerde yükseliş için gerekli gücü elde edebilir.

CryptoBirb isimli trader de bir grafik paylaşarak bu trend çizgisinin kırılmasını gösteriyor ve bunun çok sağlam bir boğa gelişmesi olduğunu belirtiyor.

Ralli öncesi kapatılması gereken Bitcoin CME boşluğu kaç dolarda? Bitcoin’in 9300 dolar CME boşluğunu doldurma ihtimali yüksek.

Kaynak: CryptoBirb

Kaynak

Etiketler: