BTC : 81750 ₺ ETH : 1.776 ₺ XRP : 44.56 ₺ LTC : 7.634 ₺ USDT : 345.9 ₺ XLM : 0.2315 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. JPMorgan Eski Trader’ı Danny Masters, Çok İddalı Konuştu

JPMorgan Eski Trader’ı Danny Masters, Çok İddalı Konuştu

JPMorgan Eski Trader’ı Danny Masters, Çok İddalı Konuştu
0

Piyasaya son zamanlarda o kadar negatif haber pompalandı. Yatırımcı topluluğu için 2018’in ilk dört ayı çok zor geçti. Bitcoin ve diğer kripto paralardaki düşme eğilimi, hiç bitmeyecek gibi geldi. Çok az insan fırtınanın dineceğine inanıyordu artık. Peki 2018 Bitcoin ve Altcoin’ler için nasıl geçecek?


2018  Bitcoin ve Bazı Altcoin’ler İçinde Muhteşem Geçecek

Eski emtia tüccarı ve şu anda CoinShares‘in başkanı olan Danny Masters ,Bitcoin’e olan güvenini hiç kaybetmeyenlerden. Bitcoin’in potansiyelini 2014 yılında gördüğünden beri, sürekli yatırım yapıyor ve Bitcoin tutuyor.

Bir dönem JPMorgan’da çalıştı ve büyük ölçekli fonları yönetti. Masters CNBC’de ki bir proğramada ,

“Bitcoin’i seviyorum. Bitcoin fiyatı gerçekten çok düştü. Birçok insanın bu riskleri kaldıramadığını gördük, bunu anlamış olduk ” dedi

2018 Bitcoin ve Altcoin'lerin yılı olacak

koinmedya_brave

Masters’e göre, 2018 Bitcoin ve bazı Altcoin’ler için  muhteşem geçecek

Masters,

“Bitcoin’in ile birlikte oyunda yeni  ve prestijli; Altcoin, ICO ve ERC20 , projeleri var. Projelerin çok iyi geliştiricileri var, özel blockchain fikirleri içinde yatırım yapacağınız çok seçenek var” dedi

Masters’a göre kripto para yatırımları ile diğer varlık sınıfı yatırımlarını karşılaştırmak iyi bir fikir değil. Bir çok yatırımcı, gerçek anlamda kripto para pazarını bilmez ve bu pazara karşı olumlu bir düşünceye sahip değil. Masters çok ilginç bir bilgide paylaştı sohbette, ona göre ”Bitcoin balinaları sektörde en az 5 yıllık bir tecrübeye sahip dolayısıyla negatif ortamlardan pek etkilenmezler.”

O ”Bitcoin tarihin en büyük balonlarından biri söylemine katılmadığını söylüyor. Gerçek şu ki, Bitcoin ve kripto para pazarında düşüş eğilimini tahmin eden analistler bile  kripto paraların gerçekte ne olduğunu pek bilmezler ve maalesef kripto para acemilerinde paniğe neden olurlar” diyor.

Masters,

“Bitcoin analiz etmek çok zor, geleneksel olarak bildiğimiz ve sevdiğimiz pazarlarla kıyas edildiğinde daha önce görmediğimiz metrikler var ” dedi.

 

Etiketler: