BTC : 82953 ₺ ETH : 2817 ₺ XRP : 1.877 ₺ LTC : 357.6 ₺ USDT : 7.649 ₺ XLM : 0.5813 ₺
  1. Anasayfa
  2. İncelemeİcoSponsorlu Makale
  3. Estonya’da kripto para lisansı almak ister misiniz?

Estonya’da kripto para lisansı almak ister misiniz?

Estonya’da kripto para lisansı almak ister misiniz?
0

Estonya’da kripto para lisansı kim almak ister? Estonya’da şu ana kadar 2000’den fazla kripto lisansı verildi.


Estonya’da kripto para lisansı artık mümkün

2019’da Estonya, tüm Avrupa’da blockchain projesini başlamak isteyenlere çeşitli katkılarda bulunan ve iş kurmak isteyenler için harika bir başlama yeridir. En önemlisi, elverişli devlet politikaları sayesinde sunduğu iş yapma kolaylığıdır; online şirket kaydı, işgücü kapasitesi ve bir işletmeyi yönetmenin düşük maliyeti gibi diğer faktörler göz ardı edilemez.

Estonya'da kripto para lisansı Estonya'da kripto para lisansı almak ister misiniz?

koinmedya_brave

Şirket tescilini 48 saat içinde yaptırabilir ve 30 gün içinde de kripto alım satım lisansı alabilirsiniz. Estonya’da toplam 2000’in üzerinde kripto ticaret lisansı verilmiştir.

Peki, Estonya’da bir şirket açmayı mı planlıyorsunuz? Ancak, bu Kuzey Avrupa ülkesi hakkında hiçbir şey bilmiyorsunuz, Consulting24, Estonya’da başarılı bir işletme kurmak için ihtiyacınız olan tüm yardımı sağlayacaktır endişe etmeyin.

Estonya’da bir kripto para işletmesi kurmak

Estonya, finansal ekonomisine zemin oluşturmak için dijital para birimini destekleyen az sayıdaki ülkeden biri olduğu için popülerdir Dünya’daki kripto para biriminin cenneti olarak adlandırılmasının nedeni budur.
Consulting24, Estonya’daki en iyi lisans sağlayıcıdır. Estonya’da bir kripto işletmesi açmak için lisans almanıza yardımcı olacaktır. Kripto para birimleri ile uğraşan şirketler için lisans söz konusu olduğunda iki seçenek vardır; Sanal Cüzdan İşletim Lisansı (Virtual Wallet Operating License), diğeri ise Kriptopara Borsası İşletim Lisansıdır (Cryptocurrency Exchange Operating License).

Sanal Cüzdan İşletim lisansı

Bu kripto lisansı, şirketlerin müşterilerine sanal hizmet sunmasını sağlar. İşlem şu şekilde yapılır; cüzdan servis sağlayıcısı, müşteriler için anahtarlar oluşturur veya şifreli anahtarlarını saklar. Bu anahtarlar, elektronik para birimlerini saklama ve aktarma amaçlıdır.

Kripto para borsası işletim lisansı

Estonya Finansal Araştırma Kurumu tarafından verilen Kriptopara Borsası İşletim Lisansı, ülkede tamamen işlevsel bir kripto değişimine izin verir. Fiat para birimini kripto paraya, kripto parayı fiat para ile kripto parayı kripto para ile değiştirebilirsiniz.

Her iki lisans için de başvurmayı planlıyorsanız, Consulting24 bir kripto para işletmesi açmak için lisans almak üzere bir AML belgesi hazırlamaktadır.

Estonya’da e-ikamet (E-Residency) programı

Estonya, E-İkamet devlet programı sayesinde, ülkeyi online çalıştırmanın her yönünün düzenlediği, dünyanın ilk dijital toplumudur. Tüm Estonya’da şirket kaydı online yapılır ve belgeler dijital olarak imzalanır ve sunulur. Consulting24, tüm dünyadan yatırımcılara Estonya’nın e-vatandaşları olma yolunda yardımcı olmak konusunda geniş bir uzmanlığa sahiptir.

Estonya'da kripto para lisansı Estonya'da kripto para lisansı almak ister misiniz?

Consulting24 Hizmet Paketi

Altın Paket Fiyatı: 5900 €
• Estonya Şirket Açma Yardımı
• Yetkili Kişi (1 yıl süreyle)
• Sanal Ofis Adresi (1 yıl süreyle)
• Cüzdan Lisansı Alımı
• Borsa Lisansı Alımı

Estonya’da Satılık Hazır Şirketler

• BTCWHALE OÜ, cüzdan ve borsa lisansı, Fiyatı: 10.000 €
• Exguru OÜ, cüzdan ve borsa lisansı, Fiyatı: 10.000 €

Hemen +37258155779 numaralı telefondan Consulting24 ile iletişim kurun veya cevabını merak ettiğiniz sorularınızı info@consulting24.co adresine gönderin.