1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Analistten bu 3 büyük kripto para için kritik çöküş uyarısı: BNB,…

Analistten bu 3 büyük kripto para için kritik çöküş uyarısı: BNB,…

Analistten bu 3 büyük kripto para için kritik çöküş uyarısı: BNB,…
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir kripto analisti, bu 3 büyük kripto para için kritik bir düşüş uyarısında bulunuyor.

3 büyük kripto para için düşüş tehlikesi!

 Sosyal medyada Altcoin Sherpa olarak tanınan popüler bir kripto analisti, Bitcoin fiyatında yaşanacak yeni bir düşüşün, bu 3 büyük kripto parada ciddi anlamda bir geri çekilmeye neden olabileceğini söylüyor.

Analistten bu 3 büyük kripto para için kritik çöküş uyarısı: BNB,...

Analist, Twitter’da takipçilerine, Bitcoin’in 10.000 ila 14.000$ fiyat aralığına doğru bir düşüş potansiyeli olduğunu ve bunun da bazı katman 1 altcoinlerini daha da aşağı sürükleyeceğini söyledi.

Yazımızın yayına hazırlandığı sırada, Bitcoin 16.636 dolardan işlem görüyor.

Bahsettiği kripto paralar ise şöyle:

  • Binance Coin (BNB)
  • Polygon (MATIC)
  • Cosmos (ATOM)

İlgili: Bitcoin’de düşüş bitti mi? – Güncel BTC teknik analizi

Altcoin Sherpa, değer tutma potansiyelleri nedeniyle bu katman-1 blockchain projelerine odaklandığını söylüyor.

İlginizi çekebilir.

Analist ilk olarak; Binance borsasının yerel tokeni olan BNB‘ye bakıyor. Bitcoin mevcut seviyeyi korumaya devam ederse, BNB’nin muhtemelen 300’lık fiyat aralığını geri alacağını söylüyor. Ancak Bitcoin düşerse, BNB’nin 200$ aralığındaki desteğini kaybedeceğini söylüyor.

“BNB: BTC mevcut seviyesini korursa, BNB de 300 dolara geri döner. BTC büyük bir düşüş yaşarsa, BNB’yi 150 dolardan satın alabilirsiniz.”

 

Analistten bu 3 büyük kripto para için kritik çöküş uyarısı: BNB,...

Yazımızın yayına hazırlandığı sırada, BNB 270 dolardan işlem görüyor.

Daha sonra Ethereum ölçeklendirme platformu Polygon’un yerel tokeni MATIC’e bakan analist, altcoinin iş ortaklıkları ve son rallilerle güçlendiğini söylüyor. Ancak olası bir Bitcoin düşüşü ile MATIC’in %40’tan fazla bir geri çekilme görebileceğini tahmin ediyor.

“MATIC: harika bir iş geliştirme ve ortaklık faaliyetleri yürütüyor. Zaten birkaç kez dip yaptı ve hala iyi durumda. BTC dump yaparsa, tekrar 0,50 dolardan satın alın.”

Şu sıralar, MATIC 0,88 dolardan işlem görüyor.

Analistin takibe aldığı 3 büyük kripto paradan sonuncusu ise, bir Ethereum rakibi olan Cosmos (ATOM). Bitcoin 10.000 ila 14.000$’lık fiyat aralığına düşerse; bunun da 5$ civarına düşebileceğini söylüyor. ATOM, eylül ayında 16$ civarındaki ve yine bu ayın başlarında ise 15$ aralığındaki boğa desteğini kaybetmişti.

“ATOM: BTC düşerse, 5 dolardan satın alın.”

Yazımız yayınlanırken, ATOM 9.89 dolardan işlem görüyor.

İlginizi çekebilir:

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.