1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Analiz firmasından %143 pump yapan coin hakkında uyarı!

Analiz firmasından %143 pump yapan coin hakkında uyarı!

Analiz firmasından %143 pump yapan coin hakkında uyarı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir blockchain analiz firması, son 7 gün içinde %143 pump yapan coini yakın merceğe aldı.

Yüzde 143 pump yapan coin daha fazla yükselir mi?

Popüler bir blockchain analiz firması, son 7 gün içinde %143 pump yaptıktan sonra Trust Wallet Token (TWT)’i yakın merceğe aldı.

Santiment’e göre TWT, kripto borsası FTX’in düşüşünden sonra geçtiğmiz hafta çok fazla ilgi görmeye başladı. Ve bu da birçok yatırımcıyı, tokenlerini tutmak için, TWT gibi güvenli protokoller bulmaya zorladı.

CZ’nin aşağıdaki tweetinin ardından, TWT %35 daha yükseldi.

 

Analiz firmasından %143 pump yapan coin hakkında uyarı!

TWT, son birkaç gün içinde kripto piyasasının geri kalanından daha iyi performans gösterse de analiz firması, on chain sinyallerin token için bir düzeltmenin yakın olduğuna işaret ettiğini söylüyor.

İlginizi çekebilir:

 

Santiment, TWT ağında işlem hacminin “çok yüksek” olduğunu vurgulayarak, “orta vadeli bir soğuma sürecinin” olasılık dahilinde olduğunu ifade ediyor.

Santiment ayrıca, TWT ağında realize edilmiş karın “çok büyük bir farkla” tüm zamanların en büyük artışına tanık olduğunu söylüyor. Analiz firmasına göre; on-chain metriği, TWT’nin aşırı değerlendiğini ve traderlerin pozisyonlarını kârda kapattığını gösteriyor.

İlginizi çekebilir:

TWT kar satışlarına dair işaretler gösterse de Santiment, yeni kullanıcıların ağa dahil olduğunu ve pump yapan coini hala biriktirdiğini belirtiyor.

Analiz firmasından %143 pump yapan coin hakkında uyarı!

“Orta ve büyük ölçekli TWT adreslerinin sayısının oldukça istikrarlı bir şekilde arttığını görüyoruz. Ayrıca geçtiğimiz hafta 10.000 ila 100.000 token tutan adres ve bir milyon ila 10 milyar token tutan adres gibi önemli katmanların sayı bakımından gerçekten arttığını görebiliyoruz.”

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada CoinMarketCap verilerine göre, TWT son 24 saatte %15, son bir haftada %100 artışla 2.17 dolardan işlem görüyor.