1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Ethereum Haberleri
  4. İşte ayı piyasasında Ethereum fiyatının göreceği nihai hedef!

İşte ayı piyasasında Ethereum fiyatının göreceği nihai hedef!

İşte ayı piyasasında Ethereum fiyatının göreceği nihai hedef!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Son günlerde Ethereum balinaları, borsalara devasa miktarlarda fon taşımaya devam ediyor. Sadece bir Ethereum balinası, popüler kripto borsası Bitfinex’e 250 milyon dolardan fazla ETH aktardı. Peki Ethereum düşer mi? Ayı piyasasında Ethereum fiyatının göreceği nihai hedef kaç dolar?

Analist ayı piyasasında Ethereum fiyatının göreceği seviyeyi açıkladı!

Balina takip platformu Whale Alert‘e göre, kimliği bilinmeyen bir balina, pazartesi sabahı erken saatlerde Bitfinex’e 100.000 Ethereum (ETH) gönderdi. (O sırada 126,3 milyon dolardan fazla bir değere tekabül ediyordu. Ardından yaklaşık 22 dakika sonra aynı cüzdan aynı adrese 100.000 ETH daha gönderdi.

Whale Alert ayrıca pazartesi günü, uzun süredir uykuda olan bir ETH balinasının canlandığını bildirdi. Kimliği bilinmeyen bir cüzdan, yedi yıldan uzun süredir hareket etmeyen 499,99 ETH’yi (değeri 631.000 dolardan fazla) taşıdı.

İlginizi çekebilir.

 

İşte ayı piyasasında Ethereum fiyatının göreceği nihai hedef!

 

Esasen bu cüzdan ilk olarak, 2015 yılında Ethereum genesis bloğundan 500 ETH almıştı. Ancak bu cüzdan şu anda 1,48 dolar değerinde yaklaşık 0,001 Ethereum tutuyor. 

Bu arada haftanın başlarında, popüler kripto analisti Benjamin Cowen, ETH’nin boğa öncesi fiyat seviyesine döneceğini tahmin etmişti.

Analist konuya ilişkin şöyle bir yorumda bulundu:

“Yıl boyunca bunun hakkında konuştuk ve genel beklenti, Ethereum’un bir dizi boğa koşusundan geçmesi yönünde. Ancak günün sonunda sadece geldiği yere gidiyor. Ve spekülasyona uymayan logaritmik geri çekilme bandına geri dönüyor. Aynı eğilimin beşinci kez gerçekleştiğini görüyoruz…

2018’e geri dönecek olursak; Ethereum’un kaydettiği düşüş yaklaşık %95 civarındaydı. Ethereum’un %95 düşeceğini söylemiyorum. Ancak düşse bile, diyelim ki %87, ki bu düşüş Bitcoin’in %95’lik ayı piyasasının ardından düştüğü değerdir. Bu düşüş yine Ethereum’u 600 dolar seviyesine geri getirir.”

 

 

ETH CoinMarketCap verilerine göre, yazımızı yayına hazırladığımız sırada 1.264 dolardan işlem görüyor.

İlginizi çekebilir: