1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3.  Goldman Sachs yöneticisinden Solana için çarpıcı Ethereum benzetmesi!

 Goldman Sachs yöneticisinden Solana için çarpıcı Ethereum benzetmesi!

 Goldman Sachs yöneticisinden Solana için çarpıcı Ethereum benzetmesi!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Eski bir Goldman Sachs yöneticisi, Ethereum’un en büyük rakiplerinden Solana için çarpıcı bir yorumda bulundu. Kaydettiği düşüşün ardından yatırımcılara neden büyük bir fırsat sunduğunu ise, şöyle açıkladı…

Solana için heyecanlandıran yorum!

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, Solana (SOL)’nın, kaydettiği düşüşün ardından yatırımcılara tıpkı Ethereum’un 2018’de yaptığı gibi, büyük bir fırsat sunduğunu söyledi.

 

Goldman Sachs yöneticisinden Solana için müthiş Ethereum benzetmesi!

 

İlginizi çekebilir:

 

 

Youtube’da yayınladığı yeni bir piyasa değerlendirmesinde Pal, Ethereum’un en büyük rakiplerinden Solana’nın nihai bir boğa koşusu başlatmak için çok şey yaptığını söylüyor.

Pal, blockchainde yaşanan bazı sorunlara ve FTX çöküşünün etkilerine rağmen, Solana’nın markalar ve tüketiciler için kullanım durumu potansiyeli nedeniyle güçlü göründüğünü söylüyor:

“Solana’yı gerçekten seviyorum ve zincirde yaşanan sorunların farkındayım. Düzelttiklerini de biliyorum. Bunun kabul edilemez olduğunu da anlıyorum. Ve bunun nedenlerinden biri, FTX bağlantılı likidite krizinden en çok etkilenen tokenlerden biri olmasıydı. Artık tasfiye edebiliyorlar ve böylece sorunların birinden kurtuluyorsunuz.

Solana, bence çok zekice bir şey yapıyor. Kripto para birimlerinde önemli olan anlatıdır. Bitcoin’in anlatısı: Dijital altın. Ethereum, Web3 için dağıtılmış İnternet. Peki bu diğer zincirlerinki ne? Solana’nın da bir anlatısı var ve bunu inşa ediyor. Solana ağının tüketici zinciri olduğu. Ve evet, bunu yapan başkaları da var. FLOW, sanırım buna örnek gösterilebilir, ama çok daha küçük.

Ancak tüketici İnternet’e gelince; bunlar META ile anlaşma yapan, Google ile anlaşmalar yapan insanlar. Mağazaları var. Giyim zincirleri var. Onlara tüketici hissi veriyorlar. Ve tüketici benimsemesine inanıyorum. Kripto para birimlerine sahip olmanın değil, NFT’lerin ve diğer dijital varlıkların kullanımının yalnızca önümüzdeki birkaç yıl içinde patlayacağına inanıyorum. Yakın zamanda Nike’ın daha fazlasını geliştirdiğini gördük. Burada Adidas’ı gördük. Moda markalarını gördük. Ticketmaster’ı gördük.”

Pal, Solana’yı şu anda Ethereum‘a benzetiyor. 2018’de akıllı sözleşme platformunun fiyatının da %90’dan fazla düştüğünü söylüyor. Solana bu ayın en yüksek seviyesi olan 38,74 dolardan işlem görüyordu ancak FTX’in çöküşünden sonra 12,21 dolara düştü. Yazımızı yayına hazırladığımız sırada CoinMarketCap verilerine göre, Solana 14.26 dolardan işlem görüyor.

“Solana bana 2018’de %97 düştüğü ve kimsenin umursamadığı Ethereum’u hatırlatıyor. Ve bu büyük bir fırsattı.”

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.