1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Balinaların biriktirdiği altcoin %133 arttı! Sıra bu altcoinde mi?

Balinaların biriktirdiği altcoin %133 arttı! Sıra bu altcoinde mi?

Balinaların biriktirdiği altcoin %133 arttı! Sıra bu altcoinde mi?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasında yatırımcıların tercihlerini etkileyen önemli metriklerden biri de büyük balinaların hareketleri. Dev balinaların biriktirdiği bir altcoin %133 artış gösterdi. Şimdi sıra yeni bir altcoinde mi? Detaylar haberimizde.

Balinaların biriktirdiği altcoin %133 arttı! Şimdi ise sıra bu altcoinde

Kripto para piyasasında yatırımcıların kararlarını etkileyen en önemli metriklerden biri de piyasanın dev balinalarının birikim hareketleri. Balinaların bir altcoin üzerinde birikime geçmesi o altcoinin yükseliş beklentisini artırıyor.

Kripto analitik firması Santiment, bu balina hareketlerini izliyor. Firma, bir merkezi olmayan borsa (DEX) dYdX’in borsa tokeni dYdX’in (DYDX) son dönemdeki fiyat hareketinin arkasında balinaların daha önce bu altcoine olan ilgisinin olduğunu belirtti.

%133’lük bir artışla 9 Kasım’da 1,19 dolardan işlem görüyordu. Altcoin, 15 Kasımda 2,78 dolara kadar yükseldi ve %133’lük bir pump yaptı. Son günlerde gelen kar satışları ile geri çekilen dYdX, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 2,11 dolardan işlem görüyor.

İlgili: dXdY nedir, geleceği nasıl?

Piyasa değerine göre 102. sıradaki kripto varlık için analizini paylaşan Santiment, balinaların fiyat artışından önce DYDX biriktirdiğini belirtiyor. 1.000 ila 10.000 DYDX tutan orta düzey adresler, 14 Kasım’a kadar 11 ayın en yüksek varlık seviyesini biriktirdi.

altcoin

Bu veri balinaların biriktirdiği altcoinlerin yükseliş gösterdiğini doğruluyor. Analiz firması şimdi ise başka bir altcoinin en yüksek birikim seviyesine yakın olduğuna dikkat çekiyor.

Balinaların Ethereum blok zincirinde merkezi olmayan bir yönetişim platformu olan Aragon’u (ANT) biriktirdiğini belirleyen Santiment’e göre ragon’un borsalardaki arzı düşüyor ve 100.000 ila 1 milyon ANT tutan adresler tüm zamanların en yüksek seviyesine yakın.

ANT ise yazım sırasında 1,99 dolardan işlem görüyor. Kripto paranın toplam piyasa değeri 83 milyon doların biraz üzerinde.

altcoin

 

 

Aragon (ANT) nedir, geleceği nasıl?

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.