fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. FTX Token (FTT) nedir? FTT token’ın geleceği var mı?

FTX Token (FTT) nedir? FTT token’ın geleceği var mı?

FTX Token (FTT) nedir? FTT token’ın geleceği var mı?
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para borsalarının tokenları yükselişte! FTX platformunun kripto parası FTX Token (FTT), günün en çok kazandıran kripto parası oldu. FTT Token nedir? FTT token’ın geleceği var mı?


FTX Token (FTT) nedir? FTT token’ın geleceği var mı?

%30’un üzerinde değer artışı ile en çok değer kazanan kripto para, FTX Forex platformunun kripto parası FTX Token oldu. FTX Token yazının kaleme alındığı saatte 67 doların üzerinde işlem görüyor. FTX token son 24 saatlik dilim içerisinde en düşük 49.93 doları en yüksek değeri ise 70.21 dolar ile gördü.

FTX Token, 6.3 milyar dolarlık piyasa büyüklüğü ile CoinMarketCap’te 27’nci sıradan işlem görüyor.

Aşağıdaki grafikte FTX Token fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

ftt token

FTX Token’ın bugün ulaştığı 70.21 dolarlık seviye ile tüm zamanların rekorunu kırdı. FTX fiyatlarında yaşanan canlılık kripto para piyasalarında yaşanan canlılığın farklı bir göstergesi durumunda.

FTX Bitcoin ve kripto para vadeli işlemler platformu, 8 Mayıs 2019 yılında kuruldu. FTX, yüksek kripto para varlığına sahip olan bir grup yatırımcı tarafından hayata geçirilen başarılı bir proje. FTX kripto para platformu özellikle kaldıraç kullanmak isteyen yatırımcılar tarafından ciddi talep görüyor.

 

FTX Token

 

FTX platformlarında vadeli ve kaldıraçlı işlem yapmak isteyen yatırımcılar, FTX tokenını ara para birimi olarak kullanıyor. Ayrıca FTX token üzerinden yapılan işlemler karşılığında çeşitli indirimlerden yararlanabiliyorlar. Bu nedenle FTX vadeli işlemlerin artması FTX Token talebini de arttırıyor.

Risk sever kripto para yatırımcıları kaldıraç kullanarak kâr oranlarını daha yüksek düzeye taşımak istiyorlar. Örneğin sadece 1,000 dolarlık kripto parası olan bir yatırımcı, kripto parasının %10 değer kazanması durumunda kârı sadece 100 dolar seviyesinde kalıyor. Eğer yatırımcımız FTX platformunda 3 kat kaldıraç kullanarak yatırım yapsaydı bu durumunda kârı 300 dolara yükselebilirdi. Ancak zarar durumunda da kayıpların 3 kat artabileceğini belirtmek gerekiyor.

Lütfen Bkz: Rusya merkezli Bitcoin anketinden çıkan şaşırtıcı sonuçlar!

Kripto para borsalarının para birimleri arasından en popüler olanı hiç tartışmasız Binance Borsasının yönetim tokenı olan Binance Coin (BNB)! BNB yazının kaleme alındığı saatte 490 dolar düzeyinde işlem görüyor ve 82 milyar dolar piyasa büyüklüğü ile CoinMarketCap’te 4’üncü sırada işlem görüyor.

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.