1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. FTX Token (FTT) nedir, geleceği nasıl? Güncel FTT token haber ve gelişmeler

FTX Token (FTT) nedir, geleceği nasıl? Güncel FTT token haber ve gelişmeler

FTX Token (FTT) nedir, geleceği nasıl? Güncel FTT token haber ve gelişmeler
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

 FTX platformunun kripto parası FTX  (FTT) Token nedir, geleceği var mı? FTT Token’a ait tüm teknik detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.


FTX Token (FTT) nedir? FTT Token’ın geleceği var mı?

FTX Bitcoin ve kripto para vadeli işlemler platformu, 8 Mayıs 2019 yılında kuruldu. FTX, yüksek kripto para varlığına sahip olan bir grup yatırımcı tarafından hayata geçirilen başarılı bir proje. FTX kripto para platformu özellikle kaldıraç kullanmak isteyen yatırımcılar tarafından ciddi talep görüyor.

FTT Token, FTX krpto para borsasının yerel tokenidir.

FTX Token nedir?

 

FTT Token’in geleceği var mı?

FTX Token yazının kaleme alındığı saatte 40 dolar bandında  işlem görüyor. 

FTX Token, 3.5 milyar dolarlık piyasa büyüklüğü ile CoinMarketCap’te 26. sıradan işlem görüyor. Aşağıdaki grafikte FTX Token fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

ftx token ftt

FTX platformlarında vadeli ve kaldıraçlı işlem yapmak isteyen yatırımcılar, FTX tokenını ara para birimi olarak kullanıyor. Ayrıca FTX token üzerinden yapılan işlemler karşılığında çeşitli indirimlerden yararlanabiliyorlar. Bu nedenle FTX vadeli işlemlerin artması FTX Token talebini de arttırıyor.

İlgili:   FTX fiyat tahmini

 

 

Risk sever kripto para yatırımcıları kaldıraç kullanarak kâr oranlarını daha yüksek düzeye taşımak istiyorlar. Örneğin sadece 1,000 dolarlık kripto parası olan bir yatırımcı, kripto parasının %10 değer kazanması durumunda kârı sadece 100 dolar seviyesinde kalıyor. Eğer yatırımcımız FTX platformunda 3 kat kaldıraç kullanarak yatırım yapsaydı bu durumunda kârı 300 dolara yükselebilirdi. Ancak zarar durumunda da kayıpların 3 kat artabileceğini belirtmek gerekiyor.

 

FTX token nereden satın alınır?

FTX (FTT) token, FTX borsası, Binance ve Huobi Global gibi platformlarda USD, USDT ve BTC ile takas edilebilmektedir.

Canlı FTX token fiyat grafiği

 

İlgili!

Güncel FTX Token fiyat tahmini, FTT token gelecek ve beklentileri 2022-2025
Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.