BTC : 62590 ₺ ETH : 1565 ₺ XRP : 1.221 ₺ LTC : 286.4 ₺ USDT : 6.907 ₺ XLM : 0.4621 ₺
  1. Anasayfa
  2. İncelemeİcoSponsorlu Makale
  3. BTCFinans.com; Kripto para sektöründe fark yaratıyor

BTCFinans.com; Kripto para sektöründe fark yaratıyor

BTCFinans.com; Kripto para sektöründe fark yaratıyor
0
huobi_koinmedya

BTCFinans.com Diğer Kripto Para Borsalarından Farklı Olarak Kullanıcılarına Hangi Avantajları Sunuyor?


BTCFinans.com, Türk Lirası ile kolayca kripto para alım-satım yapabileceğiniz bir platformdur.  Yaklaşık 5 ay önce “Türkiye ‘nin En Yenilikçi ve Güvenilir Kripto Para Borsası” sloganıyla hizmet vermeye başlamıştır.

BTCFinans.com ‘a hemen ücretsiz ve formalitesiz üyelik gerçekleştirerek kripto para alım satım işlemi yapabilir ve avantajlardan yararlanabilirsiniz.

koinmedya_brave

btcfinans.com BTCFinans.com; Kripto para sektöründe fark yaratıyor

Neden BTCFinans.com Kripto Borsasını tercih etmeliyim?

 

  •  Üç Aşamalı Doğrulama

 

koinmedya_brave

BTCFinans.com ‘da güvenlik seçeneklerini isteğinize göre şekillendirebilir; SMS, E-Posta ve Google Authenticator seçenekleri ile yatırım işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

 

  • Size Özel Müşteri Temsilcisi

 

Herhangi bir konuda sorunuz veya yardıma ihtiyacınız olduğunda; sol alt bölümdeki canlı destek uygulaması, Telegram kanalı veya sağ alttaki destek kaydı ile BTCFinans.com ‘a ulaşabilirsiniz. İsterseniz gün içerisinde 0 850 288 78 78 numaralı çağrı merkezindeki size özel atanmış müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

 

  • Eğitim Rehberi

 

Ücretsiz üyelik sırasında ve sonrasında web sitesi üzerinde ulaşabileceğiniz işlem rehberi sayesinde; hiçbir bilginiz olmasa bile, tüm işlemleri rahatça yapabileceksiniz. Örneğin; Kripto para alma veya satma, para yatırma veya çekme, Kripto para transferi yapma, vs.

BTCFinans.com ‘a Kayıt Ol

Üyelik için ilk olarak yapmanız gereken adınızı, soyadınızı, cep telefon numaranızı ve e-mail adresinizi girerek Btcfinans.com ‘a kayıt olmak. E-mail adresinize gelen maildeki linke tıklayıp üyeliğinizi aktifleştirerek kripto paralarınızı yüksek güvenlikli sisteminde, güvenle saklayabileceğiniz hesabınızı açmış bulunmaktasınız.

Buradan Kayıt Olun

BTCFinans.com üzerinden kripto para aldıktan sonra, kripto paralarınız güvenli soğuk depolarda saklanmaktadır. Eğer kripto paralarınızı size ait başka bir cüzdana taşımak istiyorsanız; saat kısıtlaması olmaksızın, 7/24 transfer edebilirsiniz.

BTCFinans.com ile Ayrıcalıklarınız;

  • Canlı destek biriminden hafta içi / hafta sonu 10:00 – 00:00 saatleri arasında taleplerinizi anlık iletebilir ve yanıt alabilirsiniz.
  • Herhangi bir konuda sorunuz veya yardıma ihtiyacınız olduğunda; Hafta içi 10:00 – 19:00 saatleri arasında, cumartesi günü ise 10:00 – 17:30 saatleri arasında 0 850 288 78 78 numaralı çağrı merkezinizdeki size özel atanmış müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.
  • BTCFinans.com ‘da XRP ve XLM yatırımlarında TAG ve MEMO Kodunu unutsanız bile gerekli kontrollerden sonra bakiyenize yansıtılır.
  • Diğer borsalardan farklı olarak alım satım emirleriniz gerçekleştiğinde kullanıcılar SMS ile bilgilendiriliyor.

BTCFinans.com ‘da yatırımlarınız her zaman daha güvendedir.

Etiketler: