BTC : 66100 ₺ ETH : 1641 ₺ XRP : 1.383 ₺ LTC : 320.6 ₺ USDT : 6.744 ₺ XLM : 0.5548 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Bitcoin Safiye Bursa’da yakalandı

Bitcoin Safiye Bursa’da yakalandı

Bitcoin Safiye Bursa’da yakalandı
0
huobi_koinmedya

Bitcoin Safiye Bursa’da yakalandı. Aydın’da kendisini ‘ekonomist-broker’ olarak tanıtıp 40 kişiyi yaklaşık 30 milyon dolandıran namı değer Bitoin Safiye paçayı ele verdi.


Bitcoin Safiye Bursa Narkotik ekiplerince yakalandı

 

Aydın’da, kendisini ‘ekonomist-broker’ olarak tanıtıp, farklı meslek gruplarından 40 kişiyi 600 Bitcoin yani yaklaşık 30 milyon TL dolandırdığı iddiasıyla aranan Safiye Gökçe Y., Bursa’da yakalandı.

Aydın Emniyet Müdürlüğü ekipleri, hakkında ‘nitelikli dolandırıcılık’ suçlamasıyla yakalama kararı çıkarılan Safiye Gökçe Y.’nin Bursa’da olduğunu belirleyerek, Bursa Emniyet Müdürlüğü’ne bildirdi. Bunun üzerine harekete geçen Bursa Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Gebze-Orhangazi-İzmir yolu Bursa gişelerinde önlem aldı.

koinmedya_brave

Kente saat 03.00 sıralarında araçla giriş yapan Safiye Gökçe B., polis ekiplerince durdurularak, gözaltına alındı. Bursa Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen Safiye Gökçe Y., işlemlerinin tamamlanmasının ardından Aydın Emniyet Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.

İlgili haber: Dikkat! Coin Space ve First Coin’in ardından Bitcoin Safiye!

Sadece Aydın’da 40 kişiyi dolandırdı

Safiye Gökçe Y.’nin birlikte hareket ettiği kişilerle sürekli web sitesi kurarak paralı kişileri ağına düşürdüğü, ardından da bir süre sonra siteyi kapatıp, ortadan kaybolmak yoluyla dolandırıcılık işlemini gerçekleştirdiği belirlendi. Safiye Gökçe Y.’nin daha büyük bir vurgun yapmak amacıyla ağına düşürdüğü kişilerin güvenini kazanmak için onlara 2 yıl boyunca kar payı ödeyip daha fazla para yatırmalarını sağladığı da ortaya çıktı.

600 BTC ile kayıplara karışan Bitcoin Safiye’nin eğlenirken çekilmiş görüntüleri de ortaya çıkmıştı.

koinmedya_brave

KoinMedya Ailesi olarak, sizlere kripto para piyasasından finansal getiri sağlayacaklarını söyleyen ve sizlerden para talep eden kimselere inanmamanızı tavsiye ederiz. Kripto para piyasasından para kazanmanın yolları bellidir. Ya madencilik yaparsınız, ya al – sat yani trade işlemlerinde şansınızı denersiniz, ya da hodl yaparak aldığınız kripto paranın değerlenmesi için beklersiniz. Bunların dışındaki yollara itibar göstermeyiniz.

İlgili haber: Bitcoin dolandırıcılarının son kozu Sir Alex Ferguson

Etiketler: