1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Analist yükselecek 5 coini açıkladı: Dogecoin, Solana…

Analist yükselecek 5 coini açıkladı: Dogecoin, Solana…

Analist yükselecek 5 coini açıkladı: Dogecoin, Solana…
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Alım fırsatı sunan coinleri doğru bir şekilde tahmin etmesiyle ünlü bir kripto analisti, bir dizi dijital varlık için yeni yükseliş tahminlerinde bulundu. İşte yükselecek 5 coin…

Yükselecek 5 coin: DOGE, SOL, ATOM…

Sosyal medyada Kaleo olarak bilinen analist, Twitter’da takipçilerine yükselecek 5 coini açıkladı. İlk olarak; birlikte çalışabilir blok zincirlerinden oluşan bir ekosistem olmayı hedefleyen Cosmos’un yerel tokeni (ATOM)’un, çıkış yaptığında piyasadaki en patlayıcı coinlerden biri olacağını söyledi.

Kaleo, ATOM için bir sonraki büyük hamlenin sinyalini verecek olan ATOMBTC paritesi hakkında şunları söyledi:

“Ben olsam ATOM’u hafife almazdım.

Nihayetinde BTC paritesinde oluşan bu üç yıllık temel aralığın dışına çıktığında patlayıcı olacak.”

 

 

İlginizi çekebilir:

(Yazımızı yayına hazırladığımız sırada CoinMarketCap verilerine göre ATOM, 15.12$ değerinde.)

Kaleo’nun ayrıca, son zamanlarda yaşanan hype’a rağmen, hala ralli için çok daha fazla yakıtı olduğunu düşündüğü Dogecoin (DOGE) için yüksek bir fiyat hedefi var.

Kaleo’ya göre DOGE, 0.20$ seviyesini hedefliyor.

“ DOGE 0,20 dolara gidiyor.”

 

 

İlginizi çekebilir:

(Yazımızı yayına hazırladığımız sırada, DOGE 0.124$’dan işlem görüyor.)

Analist ayrıca, Ethereum (ETH) rakibi Solana’da büyük bir güç öngörüyor ve önümüzdeki haftalarda SOL’un Bitcoin’den önemli ölçüde daha iyi performans göstereceğini tahmin ediyor.

Kaleo grafiğe dayanarak, SOLBTC paritesinin mevcut fiyatı olan 0,00168 BTC’den (35,56$) yaklaşık %78 artmasını bekliyor.

 

 

Bu arada analist, Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) konusunda da bullish. Kaleo, geçen hafta piyasanın geri kalanına kıyasla daha fazla güç göstermesine rağmen, MATIC’in gidecek daha fazla yolu olduğunu düşünüyor. Ve tüm zamanların en yüksek seviyelerine yakın yaklaşık 2,80$ civarında bir hedef belirliyor.

“Daha yükseğe tırmanmak için bolca yer var.”

Alım fırsatı sunan coinleri doğru bir şekilde tahmin etmesiyle ünlü bir kripto analisti, bir dizi dijital varlık için yeni yükseliş tahminlerinde bulundu. İşte yükselecek 5 coin...

(Yazım sırasında, MATIC 1,15 dolardan işlem görüyor.)

Analistinin radarındaki son kripto para ise, farklı blok zincirleri arasında varlıkların güvenli ve ucuz bir şekilde transferini kolaylaştırmak için tasarlanmış THORchain platformunun yerel tokeni RUNE.

Kaleo, RUNE coinin 1.65$’lık mevcut fiyatından %81 yükselerek, 3.00$’lık bir hedefe ulaşacağını tahmin ediyor.

“ RUNE için ideal fiyat hedefi 3,00$”