1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Dogecoin rallisini bilen analistten patlama yapacak yeni coin!

Dogecoin rallisini bilen analistten patlama yapacak yeni coin!

Dogecoin rallisini bilen analistten patlama yapacak yeni coin!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

“Dogecoin rallisini kaçırdıysanız üzülmeyin!” DOGE’deki son yükselişi doğru tahmin eden popüler bir kripto analisti, şimdi pump sırasının başka bir köpek temalı meme coinde olduğunu söylüyor.

“Dogecoin rallisini kaçırdıysanız üzülmeyin! Sırada bu coin var!”

Dogecoin (DOGE)’deki son yükselişi doğru bir şekilde tahmin eden popüler bir kripto analisti, şimdi pump sırasının bir diğer popüler meme coin Shiba Inu’da olduğunu söylüyor.

 

Dogecoin rallisini bilen analistten patlama yapacak yeni coin!

İlgili:

Sosyal medyada SmartContracter olarak tanınan bir kripto para analisti, Twitter’da takipçilerine Ethereum tabanlı meme coin Shiba Inu (SHIB)’nun büyük olasılıkla Dogecoin rallisini taklit edeceğini söylüyor.

“DOGE’yi kaçırdıysanız, hiç merak etmeyin! DOGE’yi kaçırdıklarını düşünerek, SHIB satın alacaklar trenine atlama şansınız var.”

SmartContracter daha sonra Bitcoin paritesinde iki altcoinin haftalık grafiklerini karşılaştırdı.

Analiste göre bu karşılaştırma; Dogecoin’in geçtiğimiz günlerde yaptığı gibi SHIB’in de direnç çizgisini kırmak istediğini gösteriyor. Analist ayrıca, iki grafiğin teknik düzeyde benzerlikler gösteren “güzel bir resim” çizdiğini söylüyor.

 

https://twitter.com/SmartContracter/status/1587366552252616704

 

DOGE hakkında da yorum yapan SmartContracter, en büyük meme coinin gücünün tükendiğine inanmadığını ifade etti.

İlk olarak 4 Ekim’de DOGE’de yükseliş beklediğini açıklayan analist, 0.14$’ın üzerine kadar devam eden meteorik yükselişinden sonra altcoinin bir sonraki adımını tahmin etti.

 

https://twitter.com/SmartContracter/status/1587230989927198720

 

Ayrıca KoinMedya olarak daha önce, aynı analistin DOGE grafiğinde müthiş bir yükselişe işaret eden bir formasyondan bahsettiğini yazmıştık.

İlgili: DOGE için müthiş yorum: Şimdiye kadarki en çılgın boğa görünümü!

Şöyle ki; 27 Ekim’de Smart Contractor Twitter’da takipçilerine, Dogecoin’in Bitcoin grafiğinde popüler memecoinin yaklaşık bir yıldır ters omuz baş (TOBO) modeli oluşturduğunu ve yukarı yönlü bir kırılmaya hazırlandığını söyledi. Ve Bitcoin (DOGEBTC) paritesinde “çılgın bir yükseliş” gördüğünü ifade etti.

Bu arada Shiba Inu’ya dönecek olursak; meme coinde yükseliş bekleyen tek kişi Smart Contractor değil. Yine birkaç gün önce popüler kripto analiz firması Santiment, Shiba Inu’nun, Dogecoin’i takip edeceğini söyledi.

İlgili: Dogecoin pump yaptı! Sırada Shiba Inu mu var?

Santiment, Shiba Inu’nun DOGE gibi Bitcoin paritesinde (SHIBBTC) güç kazandıktan sonra ivme kazanmaya başladığını söylüyor.

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada, CoinMarketCap verilerine göre Doge son 24 saatte %5 düşüşle 0.14$’dan; SHIB ise %4 düşüşle 0,000013 dolardan işlem görüyor.

İlginizi çekebilir:

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.