okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.68%
Bitcoin
69.673,86 USDT
eth
ETH
-0.64%
Ethereum
3.765,74 USDT
bch
BCH
-1.67%
Bitcoin Cash
506,41 USDT
xrp
XRP
-0.71%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-1.81%
Litecoin
86,66 USDT
bnb
BNB
-0.01%
Binance Coin
618,46 USDT
sol
SOL
-1.08%
Solana
176,23 USDT
avax
AVAX
-1.57%
Avalanche
40,56 USDT
ada
ADA
-1.31%
Cardano
0,49 USDT
dot
DOT
-0.99%
Poladot
7,54 USDT
doge
DOGE
-0.94%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
-1.3%
Shiba Inu
0,00 USDT

Dogecoin yatırımcıları beklemede! Büyük pump sonrası DOGE ne olacak?

Dogecoin ağında dev hareketlilik! Yılın başından bu yana...
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Elon Musk nihayet cuma günü, yılan hikayesine dönen satın alma işlemini tamamlayarak, Twitter’ın başına geçti. Bu da elbette en çok DOGE’ye yaradı ve en büyük meme coin %100’ü aşan bir pump yaptı. Peki pump sonrası DOGE ne olacak?

Yüzde 100’lük artış sonrası DOGE ne olacak?

Elon Musk nihayet cuma günü, ödemeyi planladığından çok daha fazlasına mal olan yasal bir karışıklığın ardından Twitter’ı satın aldı. Bilindiği gibi; Elon Musk ile ilgili bir haber olduğunda, kripto yatırımcıları anında DOGE’ye yönelir. Bir kez daha öyle oldu. Multi-milyarderin popüler kripto para birimi Dogecoin, önceki haftaya göre yaklaşık %100 arttı.

Peki bundan sonra DOGE ne olacak?

 

Dogecoin yatırımcıları beklemede! Büyük pump sonrası DOGE ne olacak?

 

İlgili:

DOGE severlere göre, Twitter’ın Musk tarafından satın alınması, Dogecoin’in fiyatını daha da yükseltecek. Ancak, yazımızı yayına hazırladığımız saat itibariyle, Doge bir önceki 24 saate göre %8 düşerek, 0.12$’lık direnç çizgisinde işlem görüyor, Bu seviyenin üzerinde bir kırılma ve kapanış meydana gelirse, fiyat 0.78 dolara ve ardından 0.88 dolara kadar yükselebilir.

İlginizi çekebilir.

Dogecoin pump yaptı! Sırada Shiba Inu mu var?

DOGE yükselirken, kimler kar elde etti?

Dogecoin’in fiyat, son birkaç ayın en yüksek seviyelerine çıktığı için kâr eden adreslerin sayısı önemli ölçüde arttı. IntoTheBlock verileri, Dogecoin adreslerinin dolar cinsinden mayıs ayındaki en düşük %48’den %65’e çıktığını gösteriyor.

Genel olarak Dogecoin adreslerinin daha büyük bir bölümünü “hodler” olarak tabir edilen (varlığı satmayan, hodl eden yatırımcılar) oluşturduğu için, son artış onlar için bir avantaj gibi göründü. Söz konusu bu yatırımcılar veya varlığı bir yıldan uzun süre elinde tutan adresler, IntoTheBlock‘a göre tüm adreslerin %69’unu oluşturuyor.

Dogecoin yükselirken, 261 milyon dolarlık pozisyon tasfiye oldu!

Coinglass’a göre, 110.99 bin trader önceki gün dünya çapında kripto para piyasalarından yaklaşık 261 milyon dolar tasfiye etti. Bununla birlikte, en fazla likidasyon oranına sahip olan Dogecoin’di.

Veriler, önceki gün Dogecoin’de yaklaşık 61 milyon dolarlık pozisyonun tasfiye edildiğini gösteriyor. Ancak short emirler, tüm tasfiyenin %54’ünden (33.11 milyon$) fazlasını oluşturdu. Çünkü traderların çoğu DOGE fiyatında bir düşüş bekliyordu. Okex ve Binance, Dogecoin’de toplam 7’şer milyon dolarlık short emirlerin tasfiye edidiğini bildirdi.

Balinalar tekrar iş başında!

 

 

Popüler balina takip platformu Whale Alert’e göre, 29 Ekim’de çeşitli balina cüzdanlarından kripto para borsalarına 18 milyon doların üzerinde Dogecoin aktarıldı. Ayrıca Whale Alert tarafından kaydedilen en yüksek balina işleminde, Binance’e yaklaşık 100 milyon DOGE gönderildi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.