1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Dogecoin pump yaptı! Sırada Shiba Inu mu var?

Dogecoin pump yaptı! Sırada Shiba Inu mu var?

Dogecoin pump yaptı! Sırada Shiba Inu mu var?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Tesla CEO’su Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasının ardından, Dogecoin pump yaptı! Şimdi sırada en büyük ikinci meme coin olan Shiba Inu mu var?

Dogecoin pump yaptı, Shiba Inu da yapar mı?

Tesla CEO’su Elon Musk’ın Twitter’ı satın alma işlemini resmi olarak tamamlamasının ardından en büyük meme coin olan Dogecoin pump yaptı.

 

Dogecoin pump yaptı! Sırada Shiba Inu mu var?

İlgili:

Popüler bir kripto analiz firması, Shiba Inu’nun, en büyük meme token Dogecoin (DOGE)’i takip edeceğini söylüyor.

Santiment, Shiba Inu’nun DOGE gibi Bitcoin paritesinde (SHIBBTC) güç kazandıktan sonra bir miktar ivme kazanmaya başladığını söylüyor.

 

https://twitter.com/santimentfeed/status/1586100711279902720

 

“İster sevin ister sevmeyin, DOGE ve SHIB gibi meme coinlerin müthiş pumplar yaşadıkları inkar edilemez. Shiba Inu, tarihsel olarak Dogecoin pumplarını takip etti. Grafikte işlem hacmini izleyin. ”

Santiment grafiğine göre, SHIBBTC haciminde önemli bir artış kaydedilirken, Shiba Inu boğaları yaşam belirtileri gösteriyor. Ve bu da traderların Bitcoin’den daha iyi performans gösteren meme tokenine geçtiğini gösteriyor.

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada, CoinMarketCap verilerine göre 0.000013 dolardan işlem gören Shiba Inu, gün içinde %8’in üzerinde bir artış kaydetti. Bu arada, Bitcoin ise son 24 saat içinde %1’in biraz üzerinde bir artışla 20.800 dolardan işlem görüyor.

Kripto traderlarının yanı sıra blok zinciri takipçisi WhaleStats, en büyük 5.000 Ethereum balinasının da son birkaç gün içinde SHIB biriktirdiğini ortaya koydu. WhaleStats’a göre, en büyük 5.000 ETH balinası, Cuma günü portföylerindeki 89.7 milyon dolarlık Shiba Inu’yu %4.5 artırarak 94,2 milyon dolarlık bir SHIB arzına sahip oldular.

İlginizi çekebilir:

Cardano’dan müthiş DOGE açılımı! Ya olursa?

https://twitter.com/santimentfeed/status/1586040707881390080

 

Bitcoin’e bakıldığında ise, Santiment, kripto borsalarındaki BTC arzının en son Kasım 2018’de görülen bir seviyeye düştüğünü ve bunun da uzun vadeli boğaların en büyük kriptoyu hodl etmeye devam ettiğini gösterdiğini söylüyor.

“Bitcoin 20.700 doların üzerine çıkarken, traderlar coinlerini borsalardan çekmeye devam ediyor. Ve uzun vadeli hodl etmekten memnun görünüyorlar. BTC’nin borsalardaki oranı dört yılın en düşük seviyesi olarak %8.3’e düştü. Ekim ayı büyük bir çıkış ayı oldu.”

İlginizi çekebilir:

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.