1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Shiba Inu, şahlanan Dogecoin’in izinden gidecek mi?

Shiba Inu, şahlanan Dogecoin’in izinden gidecek mi?

Shiba Inu, şahlanan Dogecoin’in izinden gidecek mi?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

SHIB, DOGE’nin izinden mi gidiyor? Bu son veriler, yatırımcıları düşünmeye zorlayabilir. Shiba Inu, DOGE’yi sonuna kadar takip edebilir mi? Santiment tarafından sağlanan yeni verilere göre, memecoin’in geçmişine göre, DOGE’deki büyüme sonrası dalgalanmalara tanık oldu. Artan ticaret hacimlerinden artan hıza kadar, SHIB geçen hafta bir miktar pozitiflik göstermeyi başardı. Bu, DOGE kripto pazarında bir miktar talep gördükten sonra oldu.

Shiba Inu, Dogecoin’i izleyebilecek mi?

Dogecoin, bariz nedenlerden dolayı, geçen hafta bir süredir konuşulan coin oldu. Ancak Shiba Inu, DOGE‘ye kıyasla gözden kaçmış sayılabilir. Bu, SHIB’nin fiyatlarındaki büyümeye ve sosyal cephedeki büyümesine rağmen oldu. Genellikle Dogecoin bir miktar büyüme göstermeyi başardığında, Shiba Inu gibi diğer memecoinler onun yolunu takip eder.

 

shiba Inu

Santiment tarafından yakın zamanda yapılan bir tweet’e göre SHIB’nin tarihsel olarak DOGE’nin pompalarını takip ettiği belirtilmiş olduğundan, yukarıda bahsedilen gerçeğin doğruluk payı olabilir. Shiba Inu, Dogecoin’in yükselişini takip eden son yedi gün içinde %19 büyüdü. Ayrıca, her iki memecoin arasında bir miktar korelasyon gözlemlendi. DOGE ve SHIB de son birkaç gün içinde kendi işlem hacimlerinde artışa tanık oldu.

Shiba Inu’nun potansiyel büyümesinin bir başka göstergesi, artan günlük aktif adres sayısı olabilir. Shiba Inu da geçen hafta hız artışına tanık oldu. Hızdaki bir artış, adreslerin SHIBA’yı bir adresten diğerine taşıma sıklığının arttığı anlamına gelir. Buna ek olarak, ağ büyümesi, ilk kez bir SHIBA aktaran yeni adreslerin sayısında da bir artışa tanık oldu. Bu, yeni adreslerden Shiba Inu’ya yeniden ilgi olduğunu ima etti.

Shiba Inu

SHIBA’nın Dogecoin ile aynı büyümeyi göstermesine yardımcı olacak bir diğer faktör de balinaların artan ilgisi olacaktır. Bir kripto balina avcısı olan WhaleStats’a göre, Shiba Inu 28 Ekim’de en büyük 2000 ETH balinası tarafından en çok işlem gören tokenlerden biriydi. Ayrıca, basın zamanında, en iyi 5000 Ethereum balinası 94 milyon dolar değerinde SHIBA’ya sahipti.

Memecoinlerin genel algısına rağmen, Shiba Inu ayrıca birden fazla firma ile işbirliği yapmayı başardı. Bunun dışında Shiba Inu’nun Metaverse projesini sürekli geliştirerek ekosistemini daha da geliştirmeye yönelik sürekli çabaları, uzun vadeli büyümesini sağlamlaştırabilir. Shib Burn projesi ile birlikte bu gelişmeler, Shiba Inu’nun Dogecoin’in hızına ayak uydurmasına yardımcı olabilir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: