Loading...
btc
BTC
-3.14%
Bitcoin
67.351,34 USDT
eth
ETH
-4.76%
Ethereum
3.493,19 USDT
bch
BCH
-4.9%
Bitcoin Cash
446,08 USDT
xrp
XRP
-3.41%
Ripple
0,48 USDT
ltc
LTC
-2.98%
Litecoin
77,29 USDT
bnb
BNB
-3.88%
Binance Coin
600,82 USDT
sol
SOL
-6.32%
Solana
149,00 USDT
avax
AVAX
-2.53%
Avalanche
31,46 USDT
ada
ADA
-4.45%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
-1.84%
Poladot
6,39 USDT
doge
DOGE
-4.71%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-5.79%
Shiba Inu
0,00 USDT

BONE coin nedir? BONE/USD yorum, geleceği ve haberleri

BONE coin nedir? BONE/USD yorum, geleceği ve haberleri
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

BONE coin nedir? BONE coin yorumları nasıl? BONE coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vadediyor mu? BONE coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

BONE ShibaSwap – BONE coin yorum

 

BONE/USD – 1 BONE coin kaç dolar?

 

BONE ShibaSwap, Bone coin nedir?

Bone ShibaSwap BONE coin, Shiba Inu ekosistemi içinde bulunan ve merkezsiz borsa (DEX) olarak faaliyet gösteren ShibaSwap’in yönetim tokenidir. Kripto para dünyası sürekli olarak yeni ve heyecan verici projelerle gelişmeye devam ediyor. Shiba Inu ekosistemi içinde önemli bir rol oynayan Bone ShibaSwap da bu projelerden biri. Bone ShibaSwap yani Bone coin, kripto dünyasının dikkatini çeken yenilikçi bir DeFi projesidir.

ShibaSwap, Shiba Inu ekosisteminde faaliyet gösteren ve SHIB topluluğuna yönelik çeşitli hizmetler sunan merkeziyetsiz bir borsadır. Bone coin ise bu ekosistemin yönetim tokenidir. Bone sahipleri, ShibaSwap platformunda kararlar almada etkili olabilirler. Bone coin ile kullanıcılar gelecek teklifler hakkında oy kullanabilir, teklifler sunabilir ve NFT dünyasındaki avantajlara erişim sağlayabilirler. Bone ShibaSwap (BONE) sahipleri, ShibaSwap içindeki geliştirme faaliyetlerine katkıda bulunma hakkına sahiptirler ve oy kullanma yetkisi elde ederler. Ve sahip oldukları Bone sayısı arttıkça, oylamadaki etkileri de artar.

Bone ShibaSwap, Shiba Inu ekosisteminin bir parçası olarak kullanıcılara daha fazla katılım ve yönetim imkanı sunan bir kripto para projesidir.

Bone ShibaSwap’ın temel işlevleri şunlardır:

  • Oy kullanma: Bone sahipleri, platformun gelecekteki gelişimine katkıda bulunma hakkına sahiptir. Yani Bone sahipleri, platformda alınacak kararlarda oy kullanabilirler.
  • DeFi Ekosisteminin bir parçası olma: Bone coin, Shiba Inu ekosistemi içinde DeFi (Merkezi Olmayan Finans) projelerinin bir parçasıdır. Bu ekosistem, kullanıcıların kripto para işlemleri yapmalarına, likidite sağlamalarına ve yönetimde rol almalarına olanak tanır.
  • NFT’lere erişim: Bone sahipleri NFT dünyasındaki avantajlara erişebilirler.
  • Yield Farming: Kullanıcılar Bone coin’i ShibaSwap platformunda staking yaparak ödüller kazanabilirler. Staking, tokenleri belirli bir süre boyunca kilitli tutarak platformun likidite sağlama işlemlerine katkıda bulunmalarına olanak tanır.

Bone coin aynı zamanda staking işlemleriyle ek kazançlar elde etmek için kullanılabilir. Kullanıcılar Bone coini ShibaSwap platformunda likidite sağlayarak veya staking yaparak ödüller kazanabilirler.

Bone coin, Shiba Inu ekosistemi içinde kullanılan bir ERC-20 tokenıdır. Bu token, ShibaSwap platformunda kullanıcıların yönetimde rol almasına yardımcı olan bir araçtır. Bone coin sahipleri, ShibaSwap’ın gelecekteki gelişimine katkıda bulunma hakkına sahiptirler ve oy kullanma yetkisi elde ederler.

Bone ShibaSwap (BONE), merkezsiz borsa (DEX)olarak işleyen ShibaSwap’in yönetişim tokenidir. BONE, Shib Ordusu olarak da bilinen Shiba Inu topluluğuna, gelecekteki öneriler üzerinde oy kullanma, öneri sunma ve gelecekteki NFT’lere erişim sağlama olanağı sunar. Kullanıcıların oy kullanma yetkileri, sahip oldukları BONE token miktarına göre değişir. BONE, Shiba ekosisteminde yer alan Ethereum tabanlı (ERC-20) bir tokendir ve Shiba Inu (SHIB) ve Doge Killer (LEASH) tokenları gibi ShibaSwap’un bir parçasıdır.

BONE, bir ERC-20 tokeni olmasının yanı sıra, DEX’in yönetişim tokeni olarak hizmet sunduğu için ShibaSwap ekosisteminin önemli bir parçasıdır. Şöyle ki; BONE yatırımcıları Shiba Inu Doggy merkezsiz otonom organizasyon (DAO) aracılığıyla ShibaSwap protokolünde söz sahibi olabilir ve değişiklikler önerebilir.

Özetlemek gerekirse; ne kadar çok BONE tokeniniz varsa, oyunuzun gelecekteki ShibaSwap kararları üzerindeki ağırlığı o kadar fazla olacaktır. Token, ayrıca likidite sağlayıcılarını DEX’te ödüllendirmek için kullanılır ve stake edilebilir.

İlgili – Bitcoin (BTC/USD) Yorum: Fiyat, Grafik ve Geleceği

 

BONE/USD fiyat grafiği yorumu

BONE coini daha iyi anlamak için bir de grafiği ve fiyat verilerine bakalım. BONE coin şimdiye kadarki en yüksek seviyesini 2021 yılında yaşanan ralli sırasında kaydetmişti. Ancak o tarihten bu yana, coinin değeri yüzde 98’in üzerinde değer kaybetti. Tüm zamanların en düşük seviyesini ise 2022 yılında görmüştü. Mart 2024’te ATH’nin yüzde 97 gerisinde bulunuyor. İşte, BONE coinin zirve ve dip seviyeleri:

  • BONE coin fiyatı tüm zamanların zirvesi: 41.67 dolar (13 Eylül 2021)
  • BONE coin fiyatı tüm zamanların dip seviyesi: 0.2899 dolar (12 Mayıs 2022)

bone BONE coin nedir? BONE/USD yorum, geleceği ve haberleri

BONE fiyatına bir de Elliot Dalga analizi ile bakalım. Buna göre fiyat Üçlü Ellot Dalga düşüş formasyonu oluştu. Kısa süre önce de yeni bir dip yaptı. Buradan yeni bir yükselme girişimi var ve 200 EMA direncine kadar geldi. Eğer aşabilirse buradan beş dalgalı bir yükseliş başlayabilir. 

 

İlgili – DXY ABD dolar endeksi yorum ve grafik: DXY nedir ve ne yapacak?

 

Bone coin geleceği ve fiyat tahmini 2024, 2025 – 2033

Bone token, maksimum 230 milyonuk arzıyla Temmuz 2021’de piyasaya sürüldü. Şu an itibariyle, BONE coinin dolaşımdaki arzı 229 milyonun üzerinde ve piyasa değeri ise 170 milyon doların üzerindedir. Ayrıca, ShibaSwap ile ilgili geliştirme faaliyetlerini finanse etmeye yardımcı olmak için yeni basılan BONE’ların bir kısmı bir geliştirici cüzdanına dağıtılır.

Bone coin, Shiba Inu ekosisteminin dinamik bir parçası olduğu için gelecekte büyük potansiyele sahiptir. Shiba Inu ekosisteminde, ShibaSwap, LEASH, SHIB ve Bone coin gibi çeşitli tokenlar mevcut. Ve Bone coin de ekosistemin bu tokenlarını birleştirerek, ShibaSwap’ın “Dünyanın En İyi Merkezsiz Ekosistemi (DECO)” olma hedefine katkıda bulunur.

Popülerlik ve piyasa değeri açısından büyük bir oyuncu olan Shiba Inu’nun, SHIB ordusu olarak da bilinen büyük bir topluluğu var. Ve Shiba Inu’nun başarısına katkıda bulunmak için kullanılan bir araç olarak öne çıkan Bone coin de bu topluluğun yönetim süreçlerine katılmasına olanak tanır.

Analizler, BONE fiyatının 2025 yılında 1.5 dolara kadar yükselebileceğini gösteriyor. 2030 beklentileri ise 3-4 dolara ulaşması yönünde. 

İşte, geçmiş verilerine dayanarak elde edilen ayrıntılı BONE coin fiyat tahminleri:

Yıl Minimum fiyat Ortalama fiyat Maksimum fiyat
2024 $0.49 $1.08 $1.21
2025 $1.18 $1.35 $1.42
2026 $1.62 $1.93 $2.00
2027 $2.11 $2.41 $2.52
2028 $2.11 $2.41 $2.52
2029 $2.61 $2.92 $3.02
2030 $3.71 $3.94 $4.12
2031 $5.36 $5.71 $5.77
2032 $7.56 $7.80 $7.89
2033 $10.31 $10.66 $10.72

Bone ShibaSwap coin geleceği ve fiyat tahmini 2024

Analizler, Bone ShibaSwap coinin fiyatının 2024 yılında 0.63 dolar ile 1.83 dolar arasında olabileceğini gösteriyor. Bu, fiyatta ortalama %114.76’lık bir artış anlamına geliyor.

Bone ShibaSwap coin geleceği ve fiyat tahmini 2025

2025 yılında, Bone ShibaSwap’in DEX alanındaki büyümesinin devam etmesi bekleniyor. Böylece coinin fiyatı da artırabilir. Bone ShibaSwap coinin 2025 yılında 1.46 dolar ile 5.87 dolar arasında olması bekleniyor.

Bone ShibaSwap coin geleceği ve fiyat tahmini 2030

Bone ShibaSwap coinin 2030 yılında 4.19 dolar ile 10.12 dolar bölgesine ulaşacağı tahmin ediliyor. Bu da önümüzdeki yıllarda fiyatın ortalama %650.58’lik bir artış yapacağı anlamına geliyor.

Bu tahminler, Bone ShibaSwap’in DEX alanındaki büyüme potansiyeline dayanıyor. Ancak, bu tahminlerin kesin olmadığını ve kripto para piyasasının volatilitesi nedeniyle değişebileceğini belirtmek önemlidir. Yatırım kararları vermeden önce kendi araştırmanızı yapmak ve farklı kaynaklardan bilgi almak önemlidir.

Bone Coin nasıl elde edilir?

Bone coin elde etmenin birkaç yolu mevcut. Kullanıcılar, ShibaSwap platformunda Bone coin için likidite sağlayarak ödüller kazanabilir. Ayrıca, Bone coin sahipleri, Bone coin’i staking yaparak ek kazançlar elde edebilir. Bu kazançlar ise, stake edilen Bone miktarına ve süresine bağlı olarak değişir.

Ayrıca, ShibaSwap kullanıcıları, ERC-20 tokenlarını takas ederek Bone coin elde edebilirler. ShibaSwap, kullanıcıların farklı kripto paraları takas etmelerini kolaylaştırır ve bu işlem sırasında Bone coin ödülleri kazanılır.

Sonuç olarak;

Bone ShibaSwap (BONE), Shiba Inu ekosisteminin önemli bir parçasıdır ve gelecekte büyük potansiyele sahip bir projedir. Bone coin, Shiba Inu topluluğuna yönetimde etkili olma olanağı sunar ve ShibaSwap platformunda çeşitli avantajlar sunar. Bone ShibaSwap’ın geleceği oldukça parlak görünüyor ve kripto dünyasında daha fazla ilgiyi hak ediyor. Bu tarz projeler, DeFi dünyasının daha fazla yeniliğe ve büyümeye açık olduğunu gösteriyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.