1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriChainlink Haberleri
  3. Ünlü analistten 3 altcoin için tahmin, ikisi yükselecek biri düşecek: Dogecoin..

Ünlü analistten 3 altcoin için tahmin, ikisi yükselecek biri düşecek: Dogecoin..

Ünlü analistten 3 altcoin için tahmin, ikisi yükselecek biri düşecek: Dogecoin..
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü bir kripto para analisti 2 altcoin için yükseliş, bir altcoin için düşüş tahmininde bulundu. Peki hangi coin yükselecek, hangi coin düşecek?

3 altcoin için bullish/bearish tahminler

Popüler bir kripto analisti, Dogecoin (DOGE) ve Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) hakkındaki tahminlerini güncellerken; Ethereum (ETH) tabanlı altcoin Chainlink (LINK) için bir ralli ön gördüğünü açıkladı.

Analist Michaël van de Poppe, YouTube’da yayınladığı yeni piyasa değerlendirmesinde, merkezsiz oracle ağı Chainlink’in, yerel tokeni LINK’in 7 dolarlık fiyat alanını başarılı bir şekilde destek seviyesine dönüştürdükten sonra, 11 dolara yükselebileceğini söyledi.

İlginizi çekebilir:

 

 

 

“Chainlink harika gidiyor. Dönüş gerçekleşti ki potansiyel long bölgeler için hedef vermiştik. Baktığım en iyi fırsat, burada potansiyel bir alım için 7,60 dolar. Ancak biz 7,35 dolardan aldık, desteğin direnç alanına dönüşmesine neden olan güzel bir devam, dolayısıyla bu noktada yüksek akümülasyon aralığındayız (range high). Bu da beni Chainlink’te 11 dolara doğru bir ralli ile sonuçlanacak büyük bir çıkış yapacağımıza inandırıyor.”

 

Ünlü analistten 3 altcoin için tahmin, ikisi yükselecek biri düşecek: Dogecoin..

 

Yazımızın yayına hazırlandığı sırada LINK CoinMarketCap verilerine göre, 24 saatlik yaklaşık %5 artışla 8.90 dolardan işlem görüyor.

Ayrıca analist Dogecoin hakkında da konuştu. Van de Poppe, meme tokendeki mevcut eğilimin geçen haftaki büyük ralliden sonra düştüğünü söylüyor. Ancak ona göre, DOGE’nin önemli bir seviyeyi aşmayı başarması durumunda trend tersine çevrilebilir.

“Yaklaşık 0.127$’dan tekrar reddedilirse, 0.105$ ile 0.11$ aralığında long açmak isteyebilirsiniz. İşte o zaman yaklaşık %15’lik bir sıçrama gelebilir. Yukarı yönlü bir kırılma yaşarsak, örneğin 0.13 cbenti kırarsak, o zaman yeniden 0.16 dolarlık yüksek aralığı hedeflemeye başlayabiliriz.”

Yazımız yayına hazırlanırken, DOGE son 24 saatte %6’nın üzerinde bir artışla 0.12 dolardan işlem görüyor.

Ayrıca Van de Poppe yatırımcılarını MATIC hakkında uyarıyor. Altcoinin 1,30 dolarlık fiyat hedefine ulaştığını ve şimdi 1,00 dolara doğru bir düzeltmenin muhtemel olduğunu belirtiyor. Bu aralar MATIC, 24 saat içinde yaklaşık %20 artışla 1.21 dolardan işlem görüyor.

İlginizi çekebilir:

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.